Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16-19 éves lányok, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 éves lányok, milyen viselkedésű fiút választotok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Írj légyszi pár jelelmzőt.

Meg még egy kérdés, hogy később férjnek is ilyen típust választanál?


2022. márc. 24. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt könnyebb leírni, hogy milyen ne legyen... Ne dohányozzon, ne igyon sokat, ne legyen paraszt és bunkó, illetve ne csak rövidebb távon tervezzen velem.

18L

2022. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van humora és elfogadó. Gondolok ezalatt arra, hogy nem kell előtte megjátszanom magam és lehetek önmagam. Az is fontos hogy ne legyen unintelligens, műveletlen. Emellett már csak plusz pont ha van valami közös bennünk és érdeklik a hobbijaim. Illetve mivel én introvertáltabb típus vagyok, előnyösebb ha a párom is az mivel nem akarom untatni azzal hogy hosszú távon mindig otthon ülős programokat csinálunk és nem bulizgatunk nagy társaságban.
2022. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki törődő, intelligens, bölcs, jó a humora, elfogad úgy ahogy vagyok, szeret minden hibámmal együtt. Az a legfontosabb, hogy adja önmagát, és ha így hasonlítunk egymásra, hasonlóak az értékeink, akkor mindenképp tetszene:) Lehet valaki túl korainak gondolná, de én már most csak olyan párt keresek, akivel később a házasságot, a közös életet is el tudnám képzelni. 16L
2022. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj :)

Szerintem csak legyél önmagad és akkor olyan lányt fogsz találni, aki hozzád illik. Ezen felül minden más felesleges.

2022. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!