Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19 éves fiú vagyok és olyan...

19 éves fiú vagyok és olyan mint 1 ropi szeretnék elmenni kondizni de. Attól parázok hogy kinevetnek mi a vélemény hogy kezelik az ilyen ropikat arrafelé?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 12:17
 1/10 anonim válasza:
61%
3 fele alap tipusú testalkat van. Ektomorf, endomorf, mezomorf... A mezomorf atletikus testalkatot jelent, keskeny csípő-szeles vall, rövid törzs-hosszabb lábak. Egy mezomorf kigyurja magát nagyon rövid ido alatt kevés erőfeszítéssel es meg a táplálkozásra se kell annyira oda figyelnie. Az endomorf koverebb, zsirosabb testalkat. Te ektomorf vagy, mint en. Egesz testes edzésekre van szükséged, olyan gyakorlatokra, ahol minden izomcsoport dolgozik. Ezeket alapgyakorlatoknak nevezik, pl guggolas, huzockodas, fekvenyomas, vállbol nyomás, állíg húzás stb ( keress ra googlen, mik az alapgyakorlatok. Emelett az étrendet pontosan ki kell szamolnod testsúlyra, es folyamatosan tartanod kell a magas szénhidrát szintet, hogy ne kezdj visszafogyni. Body builder.hu sokat segít. Kardio max 20 perc legyen, ha egyáltalán akarsz es ne megerőltető. Sétálni órákat is setalhatsz akar. Heti 3 edzés min es kb 3 hónap múlva elkezdesz fejlődni ugy, hogy mar latszik is.
2015. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Valter6672 ***** válasza:
89%
Senki nem fog kinevetni, hidd el nekem. Régen, amikor még nem költöztem fel a városba, én is attól tartottam, hogy milyne lesz ha majd kondiba fogok járni, mindenki engem néz meg stb. de nem. Mindenki csinálja a saját dolgát, ha elhízott vagy, ha sovány, senkit se fog érdekelni. Egyébként a terem nagy része nem néz ki olyan húúdejól. Szóval csak bátran.
2015. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nagyon sok "ropi" alkatú ember van, sokan eleve így kezdik és nézz utána, milyen cingár emberekből mekkora testépítőkké válhatnak. Aki másokon nevet eleve primitív, saját magán is röhöghetne, mert ő se izomagyként jött a világra, ő is elkezdte anno valahogy.
2015. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyes, az baromság, ilyen testalkatot nincsenek. Minden ember egyedi. Kezdőket nem röhögik ki, menj nyugodtan, akár edző segítségét is igénybe lehet venni.
2015. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszát hagyd figyelmen kívül, mert fogalma nincs a testépítésről. Többiek válasza helytálló, nem valószínű, hogy ki fognak nevetni, de ha mégis, akkor biztos lehetsz benne, hogy a hozzád hasonló ropi srácok, és nem azok akik már elértek valamit.
2015. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ismered azt a mondást ,hogy a profik is voltak kezdők? :)

biztos nem fognak, én anno 16 évesen mentem le kondiba és nekem sem volt valami húdejó fizikumom.

ha valami erőemelő vagy súlyemelő versenyre mennél lehet hogy kinevetnének, de a terembe mindenki azért jár hogy fejlődjön

2015. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szergej55 ***** válasza:
Ez már a nagyon sokadik ilyen kérdés, de nem, még ezután sem fognak kinevetni.
2015. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát mi az ilyen ropigyerekeket elkapjuk az öltözőben, és a súlyemelőövekkel rákötözzük a padra, hogy ne nagyon ficánkoljon. aztán ráülünk az arcára csupasz seggel, az nyer, aki nagyobbat fingik.


szóval így törjük be őket.

2015. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. okt. 22. 07:22
 10/10 anonim válasza:
Ne hulyitsetek mar a gyereket. Hogyne leteznenek testalkatok? Szerinted mindenki delta haromszogekkel jar az utcan? Kövérek, vagy ropik, amilyen a kérdező is nincsenek? Nem mindenki születik atletikus alkatnak. Vannak szélesebb csipoju, keskeny valló, baromi nehez hízó, hosszabb torzsu, rövidebb lábú emberek. Ektomorfok. Lehet hibrid testalkat persze, de az egyik mindenkepp meghatározó lesz.
2015. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!