Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi fér bele? Úgy értem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele? Úgy értem hogy ne pofon legyen belőle/soha ne álljon szóba velem. Illetve miket tudnék ezen felül még csinálni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel lassan egy éve irogatok/beszélgetek és nagyon jóba lettünk ez idő alatt. (Szerelmes vagyok belé) Egy korábbi kérdésben már választ kaptam hogy jobb ezt apránként tettekben tudatni vele, nem csak így megmondani neki. Na most a kérdés az lenne, hogy egy találkozásba ahol kettesben vagyunk,mi férne bele? Úgy értem hogy ne pofon legyen belőle/soha ne álljon szóba velem. Illetve miket tudnék ezen felül még csinálni? További kérdés fent.

Válaszokat előre is köszönöm!



2022. júl. 15. 00:33
1 2
 1/14 gagexbabexx ***** válasza:
100%
A lényeg annyi, hogy a találkozón ne legyél pl. nyomulós. Legyél vele kedves, és ami fontos, csakis saját magadat add, nem kell megfelelned senkinek.
2022. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok/voltam nyomulós szerintem. Nem csináltam semmi olyat amit annak lehet felfogni. Sokszor találkoztunk már így kettesben, és alap hogy mindig kedves vagyok vele. Bár ennek én még nem láttam semmilyen eredményét. Lehet hogy el kéne engednem?
2022. júl. 15. 01:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is mennyi idősek vagytok?

Mindenképpen próbálj meg vele komolyan beszélni kettőtökről, ami nem egy könnyű téma, de hidd el sokat segít. Kérdezd meg, hogy ő minek tartja a ti kapcsolatotokat? Szeretne-e egy következő szintre lépni?

És miután már biztos vagy benne, hogy ő sem semlegesen gondolkodik rólad, utána lehet kicsit erősebben is flörtölgetni.

2022. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk mindketten. Szóval lehet kicsit felesleges és korai részemről.
2022. júl. 15. 10:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még akár hónapokig is tarthat az ismerkedés.

Azért az sokat elmond, hogy van-e előrehaladás?

Például megölelted már? Megcsókoltad?

2022. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés találkozáskor, búcsúzáskor.

Ha ez nem gond, pár alkalom után puszi.

Játékosan megfogod a kezét (gyűrű, karkötő, tenyérvonalak nézegetése ürügyén).

Ha már összejöttetek, kézen fogva lehet járkálni, derekát átölelni.

2022. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nem volt még a fent említettek közül.
2022. júl. 15. 13:47
 8/14 NTBS ***** válasza:
84%

Kézcsók találkozáskor.

Megfogod a kezét.

Vállára teszed a kezed.

Később puszi, aztán idővel csók.

A többi majd megy magától.

2022. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kézcsók vazze... 44 éves vagyok, de a hideg kiráz a kézcsók gondolatára! :-D


Egy éve találkozgattok, de még nem "tudattad" vele, hogy te nem csak barátként tekintesz rá? És ő sem fejezett ki semmi ilyet? Tényleg semmi nem volt azok közül, amiket a 6-os írt (azok tényleg tök jó és egyértelmű jelzések, hogy nem csak közös matekozásra vagy filmnézésre vágysz)? És nem is látszik semmi jele a viselkedéséből, hogy nem csak barátként tekint rád?


Én azt javaslom, hogy nyíltan mondd meg neki, hogy te barátságnál többet szeretnél és a válasza alapján eldöntheted, hogyan tovább. Persze lehet még tipródni további fél évet, majd aztán itt dühöngeni, hogy másfél év udvarlás után megpróbáltad megfogni a kezét és ő elutasított. :-)

2022. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha nem engedi ezeket? Vagy egyáltalán hogy csináljam? Kérdezzem meg vagy csak úgy hirtelen? (ölelésre meg a kézcsók/puszira gondolok)
2022. júl. 15. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!