Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi fér bele? Úgy értem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele? Úgy értem hogy ne pofon legyen belőle/soha ne álljon szóba velem. Illetve miket tudnék ezen felül még csinálni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel lassan egy éve irogatok/beszélgetek és nagyon jóba lettünk ez idő alatt. (Szerelmes vagyok belé) Egy korábbi kérdésben már választ kaptam hogy jobb ezt apránként tettekben tudatni vele, nem csak így megmondani neki. Na most a kérdés az lenne, hogy egy találkozásba ahol kettesben vagyunk,mi férne bele? Úgy értem hogy ne pofon legyen belőle/soha ne álljon szóba velem. Illetve miket tudnék ezen felül még csinálni? További kérdés fent.

Válaszokat előre is köszönöm!



2022. júl. 15. 00:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát egy dolgot tudnék mondani ami úgymond közel áll 6-os által leírtakhoz. AMikor télen korcsolyázni jártunk első pár alkalommal fogta a kezem. Egyébként meg lehet hogy utalt rá csak én vagyok sík zsákutca és nem vettem észre. Most először van ilyen velem. Ilyen hogy egy lánnyal ennyire jóba vagyok. És ha elmondom lehet elveszítem ezt a kapcsolatot. De akkor tegyem kockára az egész elmúlt egy évet, és mindent vagy semmit alapon tálaljak ki elé? Tényleg nem tudom mi tévő legyek.
2022. júl. 15. 23:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kézcsókot felejtsd el, de tényleg! :-) Én mondjuk csodákozom, hogy eddig nem alakult ki arcra puszi találkozáskor, ne legyen igazam, de szerintem ez nem jó jel. Vagy nagyon félénkek vagytok mindketten. :-)


Vegyél neki valami apróságot, aminek örülne (csoki, virág, vagy mittudomén, csak van valami személyesebb ötleted ha egy éve ismered), és amikor átadod optimális esetben puszival/öleléssel köszöni meg. Ha nem, akkor kérdezd meg, hogy "adhatok egy puszit/megölelhetlek?" - kicsit béna, de legalább meglátod hogy reagál. Ha ennél félénkebb vagy, akkor amit a 6-os írt jó: pl. játékosan megfogod a kezét (gyűrű, karkötő, tenyérvonalak nézegetése ürügyén). Ha még ennél is félénkebb vagy akkor telón videó/képnézegetés ürügyén egészen közel húzódsz hozzá, hogy összeérjen a vállatok, kezetek.


De ha ennyire akarod őt, akkor erőltesd meg a fantáziád és találd ki te, hogy tudnád megtenni az első lépést, te tudod, miért/hol találkoztok, hogy lehetne ebbe beleilleszteni ilyen közeledést.


Ha bármelyiket nem engedi, elhúzódik, akkor az elég egyértelmű jel, hogy ő nem akar mást tőled, fogadd ezt el.


De miért nem jó az, hogy nyíltan megmondod neki, hogy te többet szeretnél, mint baráti kapcsolat?

2022. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"És ha elmondom lehet elveszítem ezt a kapcsolatot." És ha nem mondod el, lehet akkor is. :-)
2022. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 12. Első mondatokra remélem az utóbbi elméleted a válasz. Nem emlékszem hogy említettem volna hogy a egyenes megmondás rossz, csak félek hogy kukába megy az egész és nem áll velem szóba. De akkor ezt a kockázatot vállalnom kellene, ugye? (Gondolom) Ezt leszámítva teljesen nem tudom mit csináljak. Nem akarom elrontani vagy valamit rosszul csinálni.
2022. júl. 16. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!