Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Kit választanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kit választanátok csak külső alapján?

Figyelt kérdés

Egy alacsony, de kigyúrt férfit vagy egy nagyon magas de túlsúlyos férfit?

Elméleti kérdés és csak külső játszik.



2023. febr. 27. 15:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Egyiket sem. Nem szeretem a kigyúrt férfiakat, de a túlsúlyosokat sem.
2023. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit tajar az alacsony/magas? Hány centi?

Amúgy inkább az alacsonyat. A magasságáról az ember nem tehet, de az életmódjáról és a testalkatáról annál inkább. Ráadásul én is alacsony vagyok, tehát általában még az alacsony férfiak is magasabbak nálam.

2023. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. A magasság számomra lényegtelen, de akár a kigyúrt, akár a túlsúlyos kifejezetten taszító
2023. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
69%
Amelyik jobban tisztel és szebben bánik velem. :) Lehet valaki egy filmsztár kinézetű pasi is, ha amúgy például bunkó a nőkkel. (Persze számít a külső is, hiszen emberből van mindenki, de ennél azért vannak fontosabb dolgok is, hogy magasabb vagy alacsonyabb az adott férfi, vagy hogy mennyire van vagy nincs kigyúrva.)
2023. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
#4 nem ez volt a kérdés. A kérdés az volt, hogy CSAK a külső alapján. Azaz, a két tag minden másban ugyanolyan.
2023. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hozzám képest mennyire alacsony/magas.
2023. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint két szélsőség, amikben nem lehet gondolkozni. Ha nagyon választani kéne, akkor az elsőt választanám, de egyik se jön be.
2023. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Magas és kövér. Fogyni bármikor lehet, nőni viszont nem 😅
2023. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a magas és túlsúlyosat választanám, mert legalább jól mutatnék mellette. Vagy alatta, vagy felette. :D
2023. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A kigyúrt nem tetszik és a nagyon magas sem.
2023. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!