Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egy 11 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy 11 évvel idősebb fiú kapcsolatot akar velem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ő 29. Randira hívott és mentem is vele. Mit ajánlotok,próbáljam meg vele a kapcsolatot, vagy rázzam le? Amúgy elég komolyan érdeklődik, úgy fest nem csak ágyba vinni akar.

2018. febr. 5. 14:41
1 2
 11/13 anonim válasza:

hálni akar ,semmi mást

mindent csak úgy csinálj,ahogy neked jo

2019. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologból?
2019. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Choler ***** válasza:

Mivel volt hasonló kapcsatom hasonlóan fiatal lánnyal,azt mondanám,ha bejön a srác,próbáld ki. ;-)

Azt viszont fogadd el,hogy nem tini srác,nem fog hónapokat várni míg ágyba kerültök.Fontos hogy az ágyban is passzoljatok.Szimpi,de nem szereted?Ez sem gond.A lány engem sem szeretett rögtön."Bejöttem" neki,szimpi voltam,és látta hogy én is többet akarok szexnél.Azt meg elmondtam neki,hogy nem fogok várni hónapokat a szexre,mert már nem tini vagyok.Elfogadta.És a barátnői "kapcsolatait" messze hosszabb ideig voltunk együtt.N em egy be is próbálkozott közben,volt irigy,és vt aki bevallotta,hogy irigyli a lányt... ;-)

2019. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!