Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ki legyen a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki legyen a párom?

Figyelt kérdés
Olyan sok lehetőséggel állok szemben, hogy valakinek engem kéne választania, szerelem terén. Ezt szerintetek hogy tudnám elérni? Ki választaná engem, és miért? Gazdagság kell, vagy jó autó? Mire lenne szükségem, hogy valakinek annyira megtetszek, hogy engem kell választania. És esetleg így fordítva is.

2019. márc. 4. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? Gondolom 10-11 ha nem fogod fel, éretlen vagy szimplán
2019. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyi?
2019. márc. 5. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha komoly a kérdésed, akkor önmagadért kell, hogy belédszeressen valaki. Mivel ha megjátszod magad és az tetszik neki, akkor előbb-utóbb(de ha nem vagy jó színész akkor inkább előbb) kiderül az igazság és otthagy. Ha magadat adod, akkor vagy a kezdetektől fogva nem leszel neki szimpi és semmi sem lesz, vagy egyre inkább szimpatikus leszel neki, majd belédszeret, abba, amilyen igazán vagy.

Az, hogy van-e pénzed meg kocsid a lánytól függ, hogy mi tetszik neki, nem tudom, hogy milyet szeretnél, de ne ítéld el ha valaki azért küld el, mert se pénzed se kocsid, mivel az biztos pénzügyi alap vonzó egy értelmes nőnél is. De ha átlagos anyagi helyzetben vagy, akkor nem az lesz a lényeg, hogy milyen a kocsid, hanem az, hogy te milyen vagy. Ha nagyon f__sza gyerek vagy, akkor lehetsz nagyon szegény is, akkor is ledumálod a csajokat a lábukról.

18/F

2019. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!