Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? 20/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? 20/L

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél éve járok egy fiúval és nagyon boldog vagyok vele.

Múlt héten egy szülinapi bulit tartottunk a barátnőmnek és ott volt egy srác akibe nagyon szerelmes voltam régen. Tipikussn egy plátói szerelem volt. Én oda voltam érte ő észre se vett. De most valami más volt. végig velem beszélgetett nagyon kedves volt,a buli alatt kereste a társaságom. Naivan azt hittem hogy csak kíváncsi és szeretné ha újra jóban lennénk mint régen,hisz tudta hogy van barátom .A bulinak vége lett és felajánlotta hogy haza visz,én elfogatam. Mikor megálltunk a házunk előtt. Mindeketten kiszálltunk majd egy fél órát még beszéltünk majd miután elköszöntem megcsókolt. Nem tudom mi ütött belém akkor de vissza csókoltam. Valamiért újra annak a 15 éves kislánynak éreztem magam mikor megcsókolt és jó érzés volt. Viszont miután beléptem a házba egyből megbántam mindent és a világ legborzalmasabb emberének éreztem/érzem magam. A barátom szemébe se merek nézni. Mindennél jobban szeretem őt de félek ha ezt meg tudja mindennek vége lesz. Nem akarom őt elveszíteni.



2019. aug. 13. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
"Ha nem tudom nem fáj!" elv alapján engedd el a dolgoz.
2019. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
*dolgot
2019. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Én soha nem voltam a hazugságok híve, és nem is leszek. Ha a barátom ilyet csinálna ,hiába bolondulnék bele a fájdalomba, de tudni akarnám, és miután megtudtam a kapcsolatnak szépen vége is lenne. ( Na azért bízom benne, hogy velem ilyen nem történik meg. )

Viszont az első válaszoló is írt valami féle igazságot. Az már másik kérdés, hogy a lelkiismereted el tudja e majd viselni hogy nem mondod el a párodnak az igazat.

Nem ismerem a párodat hogy mit reagálna, hogy ha megtudná a történteket. Viszont csak két opció van, vagy elhagy, vagy pedig megbocsájt.

Még egy tanács, ha amellett döntesz hogy elmondod neki, akkor ne halogasd és minnél előbb mond el neki, mert minnél tovább halogatod, annál rosszabb lesz a helyzet.

2019. aug. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nem jó ha egy ilyen dolgot nem mondasz el, szépen lassan felemészt belülről a dolog. Én mindenképpen elmondanám, de gondold azért végig boldog vagy e vele. Ha tényleg szívből és mindennel jobban szeretsz valakit akkor semmilyen körülmények között nem csalod meg.
2019. aug. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 lacika0131 válasza:
46%
Szánamas dolog! Ha nem mondod el, mégszánalmasabb...
2019. aug. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

20 vagy. Fiatal felnőtt, még sok mindent fogsz tanulni. Ez a lecke az, hogy a tetteidnek és döntéseidnek következményei vannak. Nem csak abban a pillanatban estél össze, amikor megcsókolt, hanem egész este leborultál a srác előtt. Miért akarnál jóban lenni a tini plátói szerelmeddel x év után? Kit érdekel mi van vele? Ez nem a naívságnak köszönhető.


Egyszerűen mámorító érzés volt hogy figyelmet kapsz tőle annyi év szenvedés után és nem tudtad legyűrni az önzőséged. A rossz érzésnek sem az a fő oka, hogy szemétnek érzed magad, hanem hogy valószínűleg messze nem úgy szereted a barátod, mint gondoltad.


Most megint döntés előtt vagy, vállalod hogy amit tettél az azt jelenti hogy vége lehet mindennek, a korrektséget választva, vagy széthazudod a fejét és mikor mondja hogy szeretlek, te mindig arra a csókra gondolva visszamondod, hogy én is téged. Tök mindegy mi mit írunk, úgyse azt fogod csinálni. Az a kérdés milyen emberré akarsz válni.


Remélem az amúgy tiszta, hogy a csávó csak csekkolta hogy még mindig mrgtud-e kapni ha akar és te simán odaadtad magad, a kisujját se kellett mozdítania. Ez nem csak a barátod miatt szomorú, hanem hogy ennyire alacsonyan értékeled magad.

2019. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne mondd el és ennyi. Hirtelen történt és nincs jelentősége, de ha elmondod, akkor csak a jelenlegi kapcsolatod megy szét tőle. Nem kell itt játszani az erkölcscsőszt, nem három négert cummantott le készakarva a budiban. Ne csinálj hülyeséget, nem leszel jobb ember az őszinteség miatt, csak mindketten szenvedni fogtok. Temesd el magadban.
2019. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Annyira azért nem szeretheted a barátodat ha ezt megtudtad csinálni.
2019. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Csicuki ***** válasza:
33%
Balesetek mindig történnek. És szerintem ha szeret a párod meg tudod vele beszélni ezt. Vagy ha nem szeretnéd ne beszélj vele róla akkor engedd el ami történt. Megváltoztatni nem tudod a történteket úgy sem.
2019. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Elcseszted. Ha van a barátodnak egy kis tartása elhagy.
2019. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!