Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? 20/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? 20/L

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél éve járok egy fiúval és nagyon boldog vagyok vele.

Múlt héten egy szülinapi bulit tartottunk a barátnőmnek és ott volt egy srác akibe nagyon szerelmes voltam régen. Tipikussn egy plátói szerelem volt. Én oda voltam érte ő észre se vett. De most valami más volt. végig velem beszélgetett nagyon kedves volt,a buli alatt kereste a társaságom. Naivan azt hittem hogy csak kíváncsi és szeretné ha újra jóban lennénk mint régen,hisz tudta hogy van barátom .A bulinak vége lett és felajánlotta hogy haza visz,én elfogatam. Mikor megálltunk a házunk előtt. Mindeketten kiszálltunk majd egy fél órát még beszéltünk majd miután elköszöntem megcsókolt. Nem tudom mi ütött belém akkor de vissza csókoltam. Valamiért újra annak a 15 éves kislánynak éreztem magam mikor megcsókolt és jó érzés volt. Viszont miután beléptem a házba egyből megbántam mindent és a világ legborzalmasabb emberének éreztem/érzem magam. A barátom szemébe se merek nézni. Mindennél jobban szeretem őt de félek ha ezt meg tudja mindennek vége lesz. Nem akarom őt elveszíteni.



2019. aug. 13. 00:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Én fordított esetben tudni akarnám. Egy csók nem a világ vége, elnézném. Persze kérdéses, hogy pasid hogy reagálna.
2019. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 baby_berry ***** válasza:
58%
Ez egy igazi filmes jelenet:D
2019. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annak idején engem első barátnőm csalt meg, halál szerelmes voltam, de ő sírva hívott fel hajnal 4-kor, hogy megcsalt. 16 éves voltam, első kapcsolat, naív. Viszont az, hogy egyből elmondta azt eredményezte, hogy megbocsájtottam neki. Ugyan a kapcsolat utána nem működött sokáig, mert féltékeny voltam még a levegőre is, de alapvetően rá nem haragudtam akkor már.
2019. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!