Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet vissza írni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet vissza írni, vagy egyszerűen jelezni, hogy nincs rám kedv?

Figyelt kérdés
Hello! Napokban kiírtam egy kérdést, elég sok privátot kaptam. Néhány sráccal elkezdtem beszélgetni, és elég jó beszélgetések alakultak ki. Erre fel 2 napja már semmi válasz. Nyitottan hagytam a beszélgetést, kérdésekre válaszoltam vagy én tettem fel kérdést. Nem hiszem,hogy mindegyikük olyan foglalt lenne,hogy ne tudna visszaírni. Kérdem én ilyenkor, ha elmegy a kedvetek fiúk miért nem mondjátok egyszerűen meg?:D Unalmas várni és reménykedni,hogy kapsz egy üzentet s közben a másik fél le se sz&r.

2019. aug. 16. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A lányok is ezt csinálják, pontosan ezt tapasztalom én is. Tegnap beszéltem 3 lánnyal és 1 fiúval, mára már egyik sem ír.
2019. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben csak unaloműzésnek használják az oldalt.
2019. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Nem állítottam,hogy a lányok nem csinálják ezt:D De mivel nem volt honnan tudjam,a saját tapasztalataimat vetettem ki:D

#2 Elég szomorú,hogy ráírsz valakire,hogy ismerkedni akarsz, tök jól beszéltek és szó nélkül lelép mert beleunt.

2019. aug. 16. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Az meg nem is akkora gaz, de mikor eloben van ez, hogy beszelgetsz aztan masnap meg koszonni se akar, na az a tuti.
2019. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha valakivel beszélgetni akarok, felhívom telefonon, vagy találkozom vele.

(Jöhet a 7-komment. Nekem eddig sikerült megoldanom, hogy valakivel beszélni tudjak).


Cseten, ha nem válaszol valaki, ráírok, hogy "Halló! Ott vagy még?" Ha erre nem jön válasz, valószínű nincs ott. Ha csak "láttamozza", és nem ír, akkor Megkérem, hogy legyen kedves válaszolni, ha szán rá időt és én most elmegyek a dolgomra. Még hozzá teszem, hogy "Kíváncsi vagyok a válaszodra." - mert ez a helyzet, és nem akarom, hogy sértődés legyen belőle - ma mindenki olyan érzékeny, hogy bármin meg tud sértődni ...

2019. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves #5, Te ilyen vagy kinek mi. Én ITT -beszélgettem emberekkel, nem máshol. Telefonálást ebből adódoan passzolom,senkivel sem kerültem olyan közeli kapcsolatba,hogy máshol beszéljünk. Simán jó volt a beszélgetés, és folytatni lehetett volna mert, van amiért. Lehet ha tovább beszélünk máshol is bejelöljülk egymást. De ha nem írnak vissza, nincs mit csináljak. Ha nem akarnak beszélni, egy hahóra se válaszolnak.
2019. aug. 16. 13:13
 7/10 anonim válasza:
0%
Hát akkor írj nekem. Én vissza szoktam írni, néha túl lelkesen is.
2019. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Látod, mégis mennyi válasz jött a kérdésedre.

Van,aki vissza ír :)

2019. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a beszélgetés is úgy fog végződni, hogy valaki nem ír vissza..
2019. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most miért nem lehet vissza írni?
2019. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!