Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány srácnak miért kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány srácnak miért kell ennyire harcolni hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Ha én nem teszem meg az első lépést akkor egy lány sem közelít felém. Van aki semmit nem tesz és tapadnak rá a csajok, mondjuk még az átlagosokra is. Én ennyire szerencsétlen lennék hogy nem kellek egy nőnek sem? Itt most nem a külsőről beszélek. Átlagosnak tartom magam, belsőmmel sincs gond.Minden megvan bennem ami egy nőnek kell. Meg tudom nevettetni, tudok szeretni, meg tudom védeni, pénzem is van. Sokat csavargok, vannak barátaim, mégse közelítenek felém a lányok. Mindig nekem kell vért izzadnom azért hogy barátnőm lehessen,mások meg nem tudnak választani annyi van nekik. Ez nem igazságos. 2 barátnőm volt eddig az is csak azért mert én léptem időben. Ha nem veszem rá magam hogy odamenjek hozzá, soha nem lett volna belőle semmi. Olyan barátnőt akarok aki szeretni fog bármi is legyen, akinek nem kell a lelkemet kitegyem azért hogy szeressen. Akinél nem kell agódnom azért hogy mit hogyan, mondok, csinálok,mert tudom hogy szeret és bármi is történik szeretni fog akkor is. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. febr. 24. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
“Ez nem igazságos” Senki sem mondta hogy az élet igazságos. Lehet megvan minden menő prestige cuccod, de elég éretlennek hangzol
2019. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat aki tele van negatív dolgokkal, külsőleg se néz ki sokkal jobban nálam.Mégis azt hallom tőle minden nap hogy ilyen meg olyan csajjal kell talizzon. Lehet hogy kommunikatívabb mint én meg bátrabb de akkor is.. Kapjak már valami jeleket hogy igenis bejövök annaak a lánynak és akkor simán odamegyek. Nem kell nekem 100 nő, legyen 1-2 legalább, de annyi sincs ha én nem küzdök meg keményen érte
2019. febr. 24. 23:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne a pénzem miatt szeressen belém egy lány, hanem a belsőm miatt
2019. febr. 24. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de abból amit itt leírtál nekem az jön le hogy eddig még nem nagyon dolgoztál meg semmiért. Aztán lehet hogy nem így van, se akkor se várhatod hogy majd csak úgy random az oledbe hulljon valamilyen gáré.
2019. febr. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyit siránkozol és nyafogsz nem is értem miért vagy kiakadva :D

Ezt úgy mondod mintha midnenkinek alanyi jogon járna pár. Pedig ezért küzdeni kell, mindenkinek! Egy kapcsolat nem megy zökkenőmentesen. Csak te ezt nem látod és tudod mert nem vagy benne!

Ez csak rajtad múlik kivel találkozgatsz, jel se kell, hogy te kezdeményezz!

De ha te megmagyarázod maganak miért nincs akkor hát hajrá :D

2019. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!