Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a lány barátomba? 16/F (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már 5 éve ismerem legeleinte nem beszéltünk csak nagyon ritkán. 2 éve kezdtünk el igazán beszélni akkor megkérdezte az egyik barátja hogy tetszek e neki mondtam hogy miért (akkor ugye kapcsolata volt gondoltam azért kérdezek rá) de nem mondott semmit azt ez így elmaradt. Utána volt egy időszak amikor már legjobb barátok voltunk minden nap jól elbeszélgettünk és nagyon jól kijöttünk. Akkor szerettem bele nagyon egyértelmű volt mit érzek. Féltem neki elmondani mert ő mondta nem érez irántam semmit mikor erről volt szó társaságban. Nem tudom hogy komolyan gondolta de nagyon rosszul esett és elbizonytalanított. És csak barátként tekintett rám én meg nem mertem lépni. Azóta 2 hónapja nem beszéltünk most írtam neki de alig ír vissza nem is érdekli mi van velem és ez rosszul esik. Megkérdeztem hogy még legjobb barátok vagyunk és azt mondta igen. De én nem érzem úgy mint ha azok lennénk. Minden nap hiányzik egyre jobban próbálom elfelejteni de nem megy. Szerintetek rákérdezzek hátha lesz valami vagy próbáljam meg elfelejteni?

2019. nov. 7. 02:34
 1/5 A kérdező kommentje:
A vesszőkért bocsi
2019. nov. 7. 02:39
 2/5 anonim válasza:
81%
Ezek alapjan o csak baratkent tekintett rad, es most kellemetlenul erzi magat. Ha te is tetszenel neki, biztosan o is keresne a tarsasagod. Szerintem inkabb probald meg elfelejteni.
2019. nov. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval nincs semmi esélyem?
2019. nov. 7. 03:24
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Tini párkapcsolatok kategóriába való a kérdés.
2019. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maradjatok maximum barátok. A lány nem akar többet.

Ffi.

2019. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!