Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a legjobb lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb lány barátom, mit tegyek? <többi lent>

Figyelt kérdés
Pici korunk óta ismerjük egymást, majdnem tizennégy éve. Sokan mondták már, hogy szerelmes belém, de sosem hittem el. Nagyon jó barátok vagyunk, ritkán jön hozzám, de akkor hajnalig itt van, suliban mindig szivatjuk egymást, és hülyülünk. Több mint 13 éves ismerettség és barátság alatt nem ölelt meg egyszer sem. Sokat piszkált, hogy béna vagyok, meg dagi vagyok (utóbbi igaz is). Mostanra ezt abbahagyta. Ő támogatott akkor is, amikor kezdett kialakulni a barátnőmmel a kapcsolatom. (Sajnos a lányról 6 hónap után kiderült, hogy leszbikus, és ebbe a közös lány barátunkba szerelmes). Azután nagyon magam alatt voltam, ittam stb. Azután megtetszett egy másik lány, akkor is támogatott, de többszöri próbálkozásra is el lettem utasítva. Mindig is önbizalomhiányos voltam, de ezek rátettek még egy lapáttal. Mostanában az üzenetei végére szivecskét tesz. Aztán lett neki pasija, dicsekedett is vele (egyébként a pasi az a tipikus focizokésnagyapofám fajta), - nem tudom, hogy miért mondta el, célzás lehetett? Aztán két hét alatt szakítottak, de nem sírt, meg semmi, nem is szerette szerintem. Az osztályomból a próbálkozókat kikosarazta, és kigúnyolta, ezért sokan útálják, meg nem minden lánnyal pajtizik. Nem merem elmondani neki, hogy többet érzek barátságnál, mert félek, hogy elveszthetem a barátságát, plusz a becsületem oda. Ez a kettő az életemnél is fontosabb számomra. Bocs, hogy ilyen összeszedetlen vagyok, de 8+2 órám volt mellé meló meg edzés, úgyhogy kész vagyok, ne haragudjatok.

2019. nov. 27. 17:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
33%
Hát, szerintem azt csak ha nagyon nincs más, mármint oké az is közös időtöltés de inkább tavasszal lenne ideális, ha jól tudsz főzni esetleg csinálhatsz valami kaját hogy együtt vacsizzatok, nyilván próbáld romantikussá tenni. Ha meg nem tudsz akkor meg esetleg megpróbálhattok valamit közösen alkotni, aztán az ágyban pl nézni egy filmet és akkor közben átöleled vagy valami. Improvizálj!
2019. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A hideg levegő nem gátol meg semmiben, ha arra célzol. Nem városi jajdehidegvanmegyekapanelba típusú lány. Egyszerű kajákat tudok csak csinálni.
2019. nov. 27. 19:52
 13/29 A kérdező kommentje:
Megint összejött azzal a fiúval, és elhívta a szülinapjára bowlingozni, - persze engem is - hogy beszélgessek vele. Nem lesz közös témánk, mert a focihoz tökhülye vagyok.
2019. nov. 28. 14:15
 14/29 A kérdező kommentje:
Annyira elkeserítő a helyzet... Ez miatt nem tudok aludni sem.
2019. nov. 28. 15:00
 15/29 anonim válasza:
Kérdező, ebben a korban a lányok még megdöbbennek, ha valaki feléjük nyúl. Ugyanolyan tapasztalatlan, bizonytalan kis kezdők, mint te. Persze, tudják, hogy ilyesmi van, meg azt is, hogy mit akarsz, de felfoghatatlan a számukra, hogy most ez megtörtént, és helyt kellene állniuk nőként. Ezért ijedeznek. Pedig ők is akarják. Magabiztosnak kell lenni, ennyi.
2019. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Félek lépni. Félek, hogy elveszítem...
2019. nov. 29. 15:01
 17/29 A kérdező kommentje:
Leírhatatlan érzések, és gondolatok vannak bennem...
2019. nov. 29. 15:47
 18/29 A kérdező kommentje:
Olyan ez mint egy elkeseredett harc... tudom, hogy nem lehet az enyém, de én mégis küzdök magammal.
2019. nov. 29. 15:48
 19/29 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon már.. :(
2019. nov. 29. 16:17
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem mentem el a szülinapjára, mert dolgoznom kellett és elfelejtettem. Másnap hajnalban is még a műhelyben voltam, és akkor jutott eszembe, hogy ó b*sszazannyát nem mentem el.
2019. dec. 15. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!