Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a legjobb lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb lány barátom, mit tegyek? <többi lent>

Figyelt kérdés
Pici korunk óta ismerjük egymást, majdnem tizennégy éve. Sokan mondták már, hogy szerelmes belém, de sosem hittem el. Nagyon jó barátok vagyunk, ritkán jön hozzám, de akkor hajnalig itt van, suliban mindig szivatjuk egymást, és hülyülünk. Több mint 13 éves ismerettség és barátság alatt nem ölelt meg egyszer sem. Sokat piszkált, hogy béna vagyok, meg dagi vagyok (utóbbi igaz is). Mostanra ezt abbahagyta. Ő támogatott akkor is, amikor kezdett kialakulni a barátnőmmel a kapcsolatom. (Sajnos a lányról 6 hónap után kiderült, hogy leszbikus, és ebbe a közös lány barátunkba szerelmes). Azután nagyon magam alatt voltam, ittam stb. Azután megtetszett egy másik lány, akkor is támogatott, de többszöri próbálkozásra is el lettem utasítva. Mindig is önbizalomhiányos voltam, de ezek rátettek még egy lapáttal. Mostanában az üzenetei végére szivecskét tesz. Aztán lett neki pasija, dicsekedett is vele (egyébként a pasi az a tipikus focizokésnagyapofám fajta), - nem tudom, hogy miért mondta el, célzás lehetett? Aztán két hét alatt szakítottak, de nem sírt, meg semmi, nem is szerette szerintem. Az osztályomból a próbálkozókat kikosarazta, és kigúnyolta, ezért sokan útálják, meg nem minden lánnyal pajtizik. Nem merem elmondani neki, hogy többet érzek barátságnál, mert félek, hogy elveszthetem a barátságát, plusz a becsületem oda. Ez a kettő az életemnél is fontosabb számomra. Bocs, hogy ilyen összeszedetlen vagyok, de 8+2 órám volt mellé meló meg edzés, úgyhogy kész vagyok, ne haragudjatok.

2019. nov. 27. 17:23
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%

Figyu, lehet csak játszik veled, vagy tényleg csak szimplán jó barátként tekint rád, de semmi több. Talán ejts meg felé egy poénos kijelentést, milyen lenne, ha te meg én, de ha elutasít, vedd poénosra és menj tovább. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit veszíthetsz ezzel. Meg se próbálod és várod, hogy majd ő lépjen - amit kétlek, jobb szeretik ha te lépsz - vagy nyitsz felé. Nem haragudnál magadra, hogy nem léptél, betojtál, ő meg éli az életét Nélküled?

Szerintem gondold meg, saját tapasztalat, ha nem kockáztatsz, hidd el, azzal kockáztatsz a legtöbbet.

2019. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Mi a rákot írjunk már??? Most a tiéd? - nem. Többet akarsz? - igen. Tenni kell? - igen. Ha nem teszel, elveszíted és csak tépelődsz? - igen.


Attól, hogy százan leírjuk, akkor abbahagyod a hisztit, és férfi leszel? - nem, nem ezen múlik.


Ha itt tökölődsz, és nem leszel férfi, nem állsz elé, hogy felvállald magadat, mivel magyarázod, mentegeted magad, hogy vártál a századik kommentre?! - na az nagyon jó lesz


És ha kinevet, vagy akármi, akkor legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad, és felvállaltad önmagad férfiként, de ő nem viszonozza az érzésed. Akkor majd férféként feldolgozod. Szakadj le a gépről, és lépj, mert aztán tényleg még bepasizik, és mikor eléállsz, azt mondja csak, hogy miért vártál eddig, már késő. Szuperjó lesz.

2019. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Jajj ezek a válaszok.. Megertem a helyzeted, bár lány vagyok. Igazából, ha TÉNYLEG barátok vagytok elmondhatod, aztán ha visszautasít fokytatodhat a barátság, te meg kihevered. Legalábbis nekem ilyen volt. Ha gyengébb a barátság (most ezt látom) akkor viszont tönkre fog menni (hisz mondtad h a barátnoivel rohogcselne ezen). Szerintem, ha tényleg szerelmes vagy, biztos vagy benne hogy kell neked közeledj felé. Lassan. Először perverzebb viccek (hisz mondtad h a naon-menci csávó tetszik neki, akk biztos nem probléma neki egy egy perverzebb vicc) aztán keresd a társaságát, kérdezd az erzeseirol, ülj közel hozzá, közben erintsd a lábad az ovehez, ha mondja hogy fáradt húzd a fejét a válladra, oleld, piszkald a haját mindenféle mondvacsinált ok miatt. És ha már többször is mondta h szeretne ijaszkodni vidd már el szerencsétlent. Hisz igen, ezzel arra utalt hogy tok szívesen kiprobalna VELED. Próbálkozz be nála sztem, ha elég erős a barátság akk kibirja, ha meg nem akkor meg nem is számít, úgyis lesz másik ilyen.
2019. dec. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon szépen köszönöm! Utalt még más dolgok kipróbálására is amit szintén ráhagytam, pl.: motorozás, a munkám végett az életem kb arról szól.
2019. dec. 16. 14:44
 25/29 A kérdező kommentje:

Ma tesin mindketten felmentettek voltunk, és FB-zett mellettem a padon, aztán nekem dőlt, aztán mondom:

-Ha most g*ci lennék felugranék innen xd! Aztmondja: Neee. És ráhajtotta a fejét a vállamra.

2019. dec. 18. 18:00
 26/29 A kérdező kommentje:
Leírhatatlanul boldog voltam.
2019. dec. 18. 18:00
 27/29 anonim válasza:
Aww, ez nagyon aranyos, igaz regen volt, de orulok hogy akkoriban alakultak a dolgok! A lanyok nem viccbol mondjak ezeket, tenyleg egy nagyon jo randi tud egyebkent lenni ha megmutatod neki az egyik hobbid, es meg menobbnek is fogsz tunni kozben😉
2021. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na mi lett közben?
2021. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Már nem tudjuk meg, mert a felhasználót törölték.
2021. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!