Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek ez nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez nagyon ciki vagy nagyon cuki? Ti örülnétek ennek vagy nevetségesnek tartanátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit tavaly nyár elején ismertem meg, a mi utcánkban költöztek. Nekem van egy olyan rossz vagy jó szokásom hogy mindent ami fontos lehet később nekem szeretek lefotózni. Így onnantól hogy az ablakomból figyeltem a költözést egészen a 2 napja levő utolsó randinkról van képes bizonyíték hogy megtörtént. A srácnak ma van a szülinapja és készítettem neki egy füzetet amiben leírom hogy beleszerettem és minden róla/ rólunk készült képpel együtt csináltam egy kis könyvet amiben minden pillanathoz őszintén odaírtam ott míg érzek és a végén van a csattanó mert van benne egy szülinap kártya amibe bele írtam hogy tőlem az az ajándéka hogy van az xy ház szám alatt (a mi házunk) egy lány aki halálosan beleszeretett! 1 órája kb bedobtam a postalágájukba, becsomagolva és ráírtam hogy csak neki. De most elbizonytalanodtam hogy csak leégették magam, és hogy ez béna! Mit gondoltok? Bocsi ha össze vissza lett! 17L, János és semmi ilyen tapasztalatom nincs ezért is félek

2020. febr. 2. 16:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A füzet amiben leírtam hogy szeretem és az emlékeket ősszefoglaló könyv az ugyan az csak nagyon siettem
2020. febr. 2. 16:17
 2/12 A kérdező kommentje:

*17L, ja és semmi ilyen...

bocsi ezt is elírtam

2020. febr. 2. 16:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Engem azért kicsit megijesztene, hogy titokban megfigyeltél és fényképezgettél, amikor nem is ismertél. Alapból cuki lenne, de ez egy kicsit furcsa.
2020. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt akartam írni, meglepődnék és ijesztőnek tartanám, hogy ennyire fotózgatsz mindent. Maga a könyv és a képek szerintem aranyosak, az tetszene. De így a többi infóval, hát nem is tudom, nem lennék boldog tőle :D

Én tuti azzal kezdeném a következő találkozáskor hogy ezt meg is beszélem vele

2020. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem világos ez az egész.


1) Mióta beköltöztek, folyamatosan titokban fotózod?

2) Most akkor jártok, vagy mi van? ("randi")

2020. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak egy hétig figyeltem aztán átmentem egy sütivel behívott és innentől történelem.
2020. febr. 2. 16:46
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 alakul köztünk valami, de nem kimondott hogy járunk! Randizunk, beszélgetünk, szórakozunk!
2020. febr. 2. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra cuki lenne, mert ragaszkodó típus vagyok. Mivel alapból kedves vagy, nem néznélek beteg pszichopatának, inkább annak jeléül venném, hogy valóban tetszek neked és csak engem akarsz. Számomra ez nagyon pozitív :)

Én kimondottan örülnék neki és az lenne az egyik legbecsesebb tárgyam, téged pedig sokkal komolyabban vennélek és sokkal jobban bíznék benned.


Persze attól függetlenül másoknak elég para lehet a dolog és kicsit másabb felfogással olyan, mintha betegesen kötődnél hozzá, figyeled őt, titokban fotózod és ez para. Hozzáállás kérdése az egész. Én örülnék ilyesmi barátnőnek, amíg nem beteges a dolog.

2020. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztos kirázna a hideg. Már azelőtt fényképeket készítettél rólam, hogy egyáltalán ismertél volna. Arra gondolnák, hogy ki tudja milyen képek vannak még nálad. Minden lépésemet fényképezted? Vajon megfigyelsz? Lehet csak én vagyok ilyen paranoiás de engem tuti megijesztenél azzal, hogy titokban képeket csinálsz idegenekről. Ha már megismerkedtünk és közös képek meg minden az aranyos, na de előtte mikor még nem ismerjük egymást..........
2020. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogyan sült el?
2020. febr. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!