Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek ez nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez nagyon ciki vagy nagyon cuki? Ti örülnétek ennek vagy nevetségesnek tartanátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit tavaly nyár elején ismertem meg, a mi utcánkban költöztek. Nekem van egy olyan rossz vagy jó szokásom hogy mindent ami fontos lehet később nekem szeretek lefotózni. Így onnantól hogy az ablakomból figyeltem a költözést egészen a 2 napja levő utolsó randinkról van képes bizonyíték hogy megtörtént. A srácnak ma van a szülinapja és készítettem neki egy füzetet amiben leírom hogy beleszerettem és minden róla/ rólunk készült képpel együtt csináltam egy kis könyvet amiben minden pillanathoz őszintén odaírtam ott míg érzek és a végén van a csattanó mert van benne egy szülinap kártya amibe bele írtam hogy tőlem az az ajándéka hogy van az xy ház szám alatt (a mi házunk) egy lány aki halálosan beleszeretett! 1 órája kb bedobtam a postalágájukba, becsomagolva és ráírtam hogy csak neki. De most elbizonytalanodtam hogy csak leégették magam, és hogy ez béna! Mit gondoltok? Bocsi ha össze vissza lett! 17L, János és semmi ilyen tapasztalatom nincs ezért is félek

2020. febr. 2. 16:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondta picit ijesztő lehet hogy akkor is csináltam képet amikor még nem ismertem! De azt mondta cuki, és hogy sok munka lehet benne. És megcsókolt, de úgy tényleg!
2020. febr. 3. 13:54
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezután a kommented után biztos vagyok benne, hogy vagy fiatalabb vagy, mint 17, vagy totál kamu a kérdés. Ilyet egy normális 17 éves lány nem csinál, ez kb. egy 10-12 éves lánynál még elmenne. De ígyis-úgyis elég beteg dolog, hogy nemcsak titokban fotózod, de még oda is adod neki...
2020. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!