Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszek neki, akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszek neki, akkor miért bunkó?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú osztálytársam aki az osztály legmenőbb sráca, mindenki oda van érte és mindenki jóba akar lenni vele, sokat mesélhetnék róla amúgy jól nézki, csak egyszer egyszer olyan paraszt tud lenni hogy az hietetlen.

Na szóval ez a srác minden lány osztálytársamnak tetszik, vannak pillanatok mikor én is felfigyelek rá és nevetek rajta.

9-től kezdődött ez az egész, már akkor láttam hogy tetszem neki, mikor rá néztem nézett, és olykor halottam hogy rólam beszél hogy "milyen szép vagyok, meg édi", persze ezt nekem is jól esett így vissza hallani:)

Na ez még semmi, mindig ivott stikibe a vízemből, meg gyakran jött hozzám ismerkedni, beszélgetni még ilyenkor jó viszonyba voltunk.

Igy társaságba nagyképű és néha bunkó sőt.

Majd valami folyamán megutált engem, vagy ezt érezteti, nem tudom felfogni hogy mitakar ezel el érni.

Legtöbbet szivatott engem, meg beszolt nekem én meg soha nem hagytam magam. Szerintem azért csinálja hogy valamilyen szinten felfigyeljek rá és tálsalogjak vele, mert másképp nem megy.

De vannak pillanatok hogy tényleg megtud bántani mikor tudja hogy megbántott, próbál a közelembe lenni és ilyenkor szemezünk.

Mikor kacagok vagy mondok valamit akkor elpisolyog, ezt sokszor észtre vettem.



2020. febr. 14. 23:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura, hogy igy probálja a figyelmemet felkelteni
2020. febr. 16. 16:06
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Amit itt róla leírsz, az éretlen gondolkodásra és viselkedésre vall. A srác felejtős.
2020. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy régebben tetszettél neki, amikor még normálisan viselkedett. Viszont most már 17 éves, ha olyan nagymenő és magabiztos, akkor kezdeményezne. Hidd el, nem éri meg rajta agyalni, foglalkozni vele meg pláne nem, szerintem szard le ahogy van. Ha egy fiúnál nem egyértelmű, hogy mit akar, akkor nagyon valószínű, hogy nem is akar semmit. Keress valaki mást, aki tényleg komolyan vesz téged, és nem csak az idődet fogja pazarolni. 17/L
2020. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
engedd el
2020. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Azért is lehet bunkó,mert valami rosszat hallott rólad, pl. egy fiúval csináltál valamit... Ami persze nem igaz,de soha nem tudhatod,hogy ki az aki irigykedik a helyzeteden ezzel a fiúval...

És ki az,aki könnyen befeketítene, csak hogy neked ne legyen jó...

2020. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#4

Menő vagy, de írni meg nem tudsz.

Akkor hogy is van ez?

2020. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%

osztálytársam

Eddig olvastam! Hülye vagy hogy kis tetűvel jársz, ahelyett hogy egy normális pasival lennél!

2020. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem osztálytárssal ne kezdj ki. Utána, ha szakítotok nagyon gáz lesz látnod őt egész nap. Ha nagyon tetszik és ő viszonozza a dolgokat, akkor nyugodtan az ujjad köré tekerheted. A lényeg, ha bunkó nem ajánlom, de ha nagyon tetszik kívülről meg belülről és fordítva akkor én azt mondom, próbáld meg. Lehet, hogy nem olyan bátor, mint ahogy mutatja magát, szóval adj neki lehetőséget arra, hogy tudjon kezdeményezni.


17/F

2020. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Nagyon leszállt magától. Ha ő is tisztába van vele hogy minden lánynak ő tetszik és hogy a suli menoje akkor persze hogy bunkó. Én is ismerek ilyet. Nagyképű és kesz. El kell elgedni. Hidd el hogy másnak is fogsz tetszeni. Ne ásd el magad egy ilyen paraszt mellett mint ő. Valószínűleg még "kicsi" és nem jött meg a normális esze. Majd 23-25 éves korára már meg fog "javulni". Magyarul felnő.
2020. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A menők bunkók, mert megtehetik vagyis attól érzik magukat menőnek. Ez egy vele járó dolog és ha okos lennél akkor egy visszahúzódó srácot keresnél inkább, azzal sokkal többre mész.
2020. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!