Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszek neki, akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszek neki, akkor miért bunkó?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú osztálytársam aki az osztály legmenőbb sráca, mindenki oda van érte és mindenki jóba akar lenni vele, sokat mesélhetnék róla amúgy jól nézki, csak egyszer egyszer olyan paraszt tud lenni hogy az hietetlen.

Na szóval ez a srác minden lány osztálytársamnak tetszik, vannak pillanatok mikor én is felfigyelek rá és nevetek rajta.

9-től kezdődött ez az egész, már akkor láttam hogy tetszem neki, mikor rá néztem nézett, és olykor halottam hogy rólam beszél hogy "milyen szép vagyok, meg édi", persze ezt nekem is jól esett így vissza hallani:)

Na ez még semmi, mindig ivott stikibe a vízemből, meg gyakran jött hozzám ismerkedni, beszélgetni még ilyenkor jó viszonyba voltunk.

Igy társaságba nagyképű és néha bunkó sőt.

Majd valami folyamán megutált engem, vagy ezt érezteti, nem tudom felfogni hogy mitakar ezel el érni.

Legtöbbet szivatott engem, meg beszolt nekem én meg soha nem hagytam magam. Szerintem azért csinálja hogy valamilyen szinten felfigyeljek rá és tálsalogjak vele, mert másképp nem megy.

De vannak pillanatok hogy tényleg megtud bántani mikor tudja hogy megbántott, próbál a közelembe lenni és ilyenkor szemezünk.

Mikor kacagok vagy mondok valamit akkor elpisolyog, ezt sokszor észtre vettem.



2020. febr. 14. 23:47
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Biztos tetszel még neki csak próbál ezzel "menőnek" tunni
2020. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Csak olyan fura, hogy igy probálja a figyelmemet felkelteni



nők ugyanezt csinálják

2020. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem igazából, nem nagyon érdekled. Csak egy vagy neki a sok közül, aki után megint húzhat egy strigulát.

Hagyd szerintem, és gondolj rá úgy, hogy egy a sok közül, ahogy ő tekint rá.

2020. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!