Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Szóval én 16 éves fiú vagyok, és van egy barátnőm 1 hónapja, és 9 napja. Én debrecen környékén élek, ő pedig Sopronban. Minden hétvégén találkozunk budapesten. Múlthéten pl a hétvégét ott töltöttem náluk, és ezáltal megismertem az édesanyját, nevelőapukáját, és a vérszerinti édesapját, és ugyebár a testvéreit. Úgy terveztük, hogy jövőhéten pedig ő jön le hozzánk vidékre. Minden nap, suli után az az első, hogy estig videóhivásozunk. Sőt, sokszor van, hogy éjjel úgy alszunk gymás mellet videóhivásban. engem nagyon megkedveltek a szülei, és mondták, hogy rendes srác vagyok. De az elmúlt pár napban egy kicsit furcsán viselkedik a barátnőm. Olyan, mintha megakarna csalni. Éjszakánként feljár az instagramra, és a facebookra, amig alszok. Tudjuk egymás instagram, facebook bejelentkezési adatait. De ugyeár van olyan funkció, hogy beszélgetés törlése. Szerintetek hogyan járjak utána, hogy van e valami/valaki a háttérben: Iszonyatosan szeretem. Ő is szeret, mert érzem, és mikor együtt töltjük a hétvégét, akkor is érzem, hogy szeret. Szerintetek miért csinálhatja ezt?

2020. febr. 27. 10:16
 1/6 anonim válasza:
Szia kedves szerintem ne aggódj ennyire, hanem inkább beszéld meg vele, kérdezd meg tőle hogy mi a baj, esetleg van valami amit nem akar elmondani, ha érezteted vele, hogy nem bízol benne, akkor csak rontasz a helyzetén,a kapcsolat alapja a bizalom, de ha ez nincs meg akkor nincs miről beszélni, tul sok amit leírtál és ne váljatok toxic kapcsolattá mert akkor elromolhat hamar. A lényeg hogy beszelj vele és ne nyomozz a hata mögött. Egymás adatait meg felejtsétek el, ez nem megoldás. Inkább szörnyű. Szemtől szembe, ne egymás háta mögött 0 bizalommal éljetek.
2020. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. 🤦🏻‍♂️

Miért ne járhatna fel Facebookra, Instagramra, amikor te alszol? Nyilván akkor van ideje szétnézni ezeken az oldalakon, mert délután folyton videóhívásoztok. Ne legyél már ilyen paranoiás, mert pikk-pakk elveszíted ezzel a pióca mentalitással. Legyen meg a bizalom köztetek, semmi okot nem adott arra, hogy féltékeny legyél. Kell az én idő, amikor nem egymáson akaszkodtok.

2020. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Informatikai rendszerekbe valo belepesi adatokat senkinek nem adunk meg. Ez az elso szamu szabaly, minden mas csak ezutan kovetkezik. Ha ujjlenyomattal lehetne belepni, levagnad az ujjad es nekiadnad? Naugye.
2020. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért beteges.

Mindenkinek van magán szférája.

Az már rég rossz ha tudjátok egymás adatait.....


Bízz benne, aki menni akar úgy is megy, aki pedig maradni, az úgyis marad.


Talán nem álmos, azért van fent :)

2020. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aztmondja, hogy fáj neki az, hogy nem bizok benne. Na már most nekem azért nem megy ilyen egyszerűen, mivel már igért 3 dolgot is, de aztán "véletlen" rajtakaptam mind a 3 dolgon. Azután mondta, hogy többször nem fordul elő. Aztán az egyik megint előfordult. Ezért nem megy ilyen könnyen nekem a bizalom.
2020. febr. 27. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Debrecen és Sopron? 16 évesek? Ne haragudj gyerek, de ez a kapcsolat halálra van ítélve kezdettől fogva.

Szerintem nagy reményeket ne fűzz ehhez a kapcsolathoz, de persze nem bűn ha kiélvezed amíg tart.

2020. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!