Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés
Akkori kört és nemet is írjatok légyszi! 😁

2020. ápr. 6. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom az exemmel volt a harmadik randin (tehát szerintem nagyon korán). Több volt mint egy szájrapuszi de csukott szájas volt szóval szerintem béna volt, nekem legalábbis nem tetszett,sok volt a nyál is. A srácnak elvileg előttem már sok barátnője volt, de lehet csak behazudta. Utána két héttel később fel is szívódott a gyerek minden szó nélkül. Bánom, hogy vele volt az első.

Úgy három hónappal később viszont beleszerettem egy osztálytársamba, és ő is belém úgyhogy egy hónapnyi flörtölés vagy valami olyasmi után összejöttünk. Vele másfél hónappal később volt az első csókom, neki meg tényleg az volt a legelső, ráadásul mindez valentin napon. Már éppen búcsúzkodtunk mikor megkérdezte, hogy megcsókolhat-e majd történt egy gyors szájra puszi. Ez sokkal jobb "első" csók volt, azzal aki szeretek.

17/L

2020. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnk első csókja volt, a szobájában voltunk este, félhomály volt, meghitt beszélgetés, majd finoman elkezdtünk orr puszizni és végül egy hosszú csukott szájas csók lett a vége. Azután már félálomban karoltuk egymást, valahogy álomszerű volt az egész, azután úgy aludtunk el de éjszaka felébredtünk és ki-ki a maga helyére elment aludni. Másfél éve volt, 16 évesek voltunk akkor. Nem siettünk el semmit, minden szép lassan alakult. Azóta is együtt vagyunk.

(Én vagyok a lány.)

2020. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden, ami a másik nemmel történhet (esetemben fiúkkal) mással történt:

- 14 évesen Angliában voltam nyáron nyelvet tanulni egy osztrák csoporttal, ahol egy helyi fiúnak felkeltette az érdeklődését a csoportunk és benne én, a nagymamám haláláig emlegette - emléke legyen áldott! -, hogy hogy hívtam fel kétségbe esve azzal, hogy "azt mondta nekem, hogy szép vagyok, jaj, most mit csináljak?!" :D - ő megfogta a kezem és kaptam tőle arcra puszit is. :) Vele lett volna az első csókunk, meg is beszéltük, ám nem jött el végül a megbeszélt helyre :( , mi meg elutaztunk már... :(

- eme nyár utáni tanévben már a gimi első évében egy ottalvós házibuli volt nálam, tehát szintén 14 éves korom körül vagy tán már a 15-öt is betöltöttem akkor, ahol sokan hozták az előző iskolájukból ismert barátaikat, így akadt előbb össze a kezünk a földön matracokon fetrengve egy nem osztálytársammal, aki egyszer csak szájon is puszilt, amitől én totál lefagytam amúgy, úgy megijedtem, aztán meg beleestem, de neki már nem kellettem. :(

- ez után volt, hogy a következő nyáron, ergo már szilárdan 15 évesen egy tanyasi nyári táborban a lovardában a lovászfiúkkal kacérkodtunk egy barátnőmmel, aki egyszer csak el is tűnt eggyel egy szénakazalban, én meg egy másikkal fürkésztem az alföldi csillagos eget egy szénáskocsiban beszélgetve, amikor valahogy a másik nemmel való tapasztalatainkról esett szó és ő teljesen kiakadt azon, hogy én még 15 évesen nem is csókolóztam úgy rendesen, nyelvesen, hiszen körülötte sokan ennyi idősen akkor már gyereket is szültek, vagy legalább is csináltak... Hosszú éjszaka volt, ahogy konkrétan rábeszélt engem arra, hogy hiába vagyunk mi csak haverok, jobban járok, ha vele tanulok meg csókolózni, mert mi lesz, ha jön a nagy ő, akinek tartogatom magam, és majd beégek előtte, hogy nem tudok csókolózni. Máig is nehezen hiszem el, hogy ezzel tényleg meggyőzött engem és életem egyik legszörnyűbb élménye volt az az orromtól az állam aljáig csupa nyálas szörnyűség, ami után rohantam a barátnőmet kirángatni a szénakazalból, hogy elújságoljam neki, hogy apáca leszek, mert ha tényleg ilyen egy csók, akkor én soha többet nem kérek ebből - hála Istennek, hogy ő megnyugtatott, hogy nem ilyennek kéne lennie, úgyhogy várjam csak az igazit kitartóan.


Félelmetesen durva számomra, hogy nem is emlékszem, hogy ki mentett meg aztán tényleg az apácaságtól annyira, hogy utána viszont már annyi jó élményem volt, hogy ezért sem emlékszem már, hogy kivel is volt az első igazi, normális, teljes első csókom, és ajánlom, hogy várjátok ki ti is az igazit, és ne mások elvárásainak próbáljatok megfelelni, mert lám, annak nem lesz jó vége! :) Fú, de rég volt mindez, bő húsz éve! :D

2020. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak a valaszok miatt
2020. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!