Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lányok! Nektek tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nektek tetszenek az olyan fiúk akik hasonlítanak Marcus & Martinusra?

Figyelt kérdés
Én hasonlítok rájuk, csak nem szőke hanem barna hajam van.

2020. ápr. 9. 21:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
64%

Esküszöm, ezek számik, ez jut eszembe róluk. Egyszer tavaly a Youtube random bevarázsolt egy videót tőlük, pedig nem szokásom skandináv dolgokat nézni. Fogalmam nem volt, kik ők, de teljes bizonysággal voltam, hogy valamelyik volgai kisebbségnél járunk... Tökéletesen beillettek két baskír videó közé. Csak aztán nem stimmelt a nyelv.


Én már nem vagyok tinilány, de szerintem van annyira helyes és szimpatikus a két fiú, hogy kiizzadhatnátok már valami pozitív választ is egymás méregetése helyett, kedves válaszolók...

2020. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

#5 szóval akkor te is valamelyik vagy a kettő közül.

Gratu

2020. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
80%

Kedves #5!


Ha azt írom, hogy rá se nézek, akkor az azt jelenti, hogy rá se nézek. Nem tudom, mi alapján ítéled el kapásból az összes tizenévest, de képzeld, nem mindenki agyhalott ebben a korosztályban. Az, hogy valakit (jelen esetben engem) pár sor után elítélsz, téged minősít, láthatóan neked sincs életed, csak másokat sértegetsz gyakorin, azt gondolva, hogy ezzel megváltod a világot. Mondanám, hogy a körülötted lévőket zaklasd a marhaságaiddal, de feltehetően ehhez már nincs merszed, szóval tökmindegy.


És hogy ne legyen teljesen off a válasz: Kérdező, megnyugodhatsz, amennyiben az általad normálisnak tartott lányok kellenek, ölni fognak érted. De azt azért tudd, hogy a férfiasság nem itt kezdődik.

2020. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
84%-os válaszolónak köszönöm szépen! :-) A 80%-os meg eléggé primitív.
2020. ápr. 10. 12:09
 15/35 anonim ***** válasza:
Szóval miért is vagyok primitív?
2020. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Mert szerinted aki fiatal az éretlen is.
2020. ápr. 10. 12:59
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem írtam ilyent. Szóval két lehetőség van. Vagy rosszul értelmezel, vagy jobb lenne ha nem százalékot irnál hanem hogy hányadik válaszolónak szòl.

Hatásosabb.

2020. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Lehet hogy más volt, mindegy, szóval azok akik azt írták hogy csúnya és azt állították hogy a fiatalok érettlenek, ha nem is így erre utalva.
2020. ápr. 10. 13:24
 19/35 anonim ***** válasza:
Akik azt írták hogy csúnya az miért az? Nem mindenkinek lehet szép. Most tegyük fel valaki lecsúnyáz, de valaki azt mondja hogy szép vagyok. Szóval szubjektív ez az egész.
2020. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
De 2020 vagy a naptár elején, nem 1820. Ma már ez a szép és nem a rövidre nyírt haj, szinte már kiöltözésig komoly és merev ruha.
2020. ápr. 10. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!