Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lányok! Nektek tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nektek tetszenek az olyan fiúk akik hasonlítanak Marcus & Martinusra?

Figyelt kérdés
Én hasonlítok rájuk, csak nem szőke hanem barna hajam van.

2020. ápr. 9. 21:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#30 (wowdesok itt a valasz)

So, ez eleg szomi, meg eleve mar az a tudat hogy nalad van olyan kinezetu ember akitol mar hanyni tudsz🤢

Ember-ember

Miert nem fogadod el azt ahogy kineznek?

2020. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#31: bár nem én írtam a #30-as választ, én is hányok az ilyen emberektől, szóval..



Ha ”szomi”, ha nem, ez van. Nem tetszhet mindenkinek mindenki. Van akinek valami bejön, más pedig taszítja. Megvan a magam véleménye az ilyen emberekről, ami nem hinném, hogy bűn. Elfogadni meg mit fogadjak el rajtuk? Szóba se állok ilyen fiúkkal, a véleményemet is megtartom róluk magamnak. Szóval ez nem bűn. Csak egy kicsit erős véleménynyilvánítás.

2020. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szoval előítéletesség?
2020. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Így is mondhatjuk. Aki képes ilyen külsővel emberek közé menni, az nem ér semmit a szememben.
2020. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Oké:((
2020. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!