Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lányok! Nektek tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nektek tetszenek az olyan fiúk akik hasonlítanak Marcus & Martinusra?

Figyelt kérdés
Én hasonlítok rájuk, csak nem szőke hanem barna hajam van.

2020. ápr. 9. 21:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
nekem olyanok tetszenek akik jeffrey dahmerre
2020. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ő egy elmebeteg volt, meg is érdemelte amit kapott.
2020. ápr. 10. 22:48
 23/35 anonim ***** válasza:

Haha. Megérdemelte mi? Jó ez részben igaz, de sok ember is megérdemelné.

Hiszen mi romboljuk a Földet. Tulajdonképpen ő a földnek tett jót.

Kevesebb ember kevesebb fájdalom.


Ja és ide nem tudok képet tölteni, legalábbis egyszerűen nem, de van egy kép. A képen a Föld van koszosan és a korona vírus. A Föld fölé az van írva, hogy köszönöm a pihenőt, a korona vírus fölé pedig az hogy szerinted megértették?

Ez borzalmas és igaz is. Mi is megérdemeljük azt amit kapunk. És sokan még észre sem veszik....

Bocsi csak valahol ki kell törni:D

2020. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Ugye azzal tisztában vagy hogy te is ember vagy?? Elmebajos volt. Aki szeretne szebb társadalmat és szebb jövőt az forradalmár lesz és nem tömeggyilkos. A koronavírust pedig azok engedték el, akik nálunk nagyobb hatalommal rendlkeznek. Hülyeség a kígyós, patkányos, denevéres sztori.
2020. ápr. 11. 00:09
 25/35 anonim ***** válasza:

Tisztábban vagyok vele. Mi tesszük tönkre a Földet. Mondjuk ha mi kihalunk a Föld meggyógyitja önmagát.

Ja de még úgy is jót tett hogy rosszat csinált. Az egyik felem naív látja a jót minden emberben még a legrosszabban is, de a másik gyűlöl mindenkit.

Ebben egy bökkenő van se te nem tudod hogy ez vírus vagy elengedték sem más, csak aki megtette ha az utóbbi az igaz. Also kar olyat írni ami nem biztos.

Ui.: leírtad a kulcsot.. Ha valóban elmebeteg volt, akkor tulajdonképpen nem volt hibás mivel az elme betegség az betegség mint ahogy benne van a szóban.

De a jó része hogy az, aki benne szenved jól érzi magát. Jobban mint az egészséges embereken belül akárki. Vicces nem?

2020. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

daddy megehetné az én szívem is 😝🔥🔥🔥🔥

na hát igen, meg hiszen kicsim meg is akart halni de nem mert véget vetni saját maga :)

nekem is stpd-em van tudom milyen neki,szülei tették tönkre.

szóval egy ember nem véletlen lesz elmebeteg,ahogy Gacy se

2020. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
"Istentől ki embert ölt, ne várjon irgalmat." Én is ki tudom találni azt hogy ez, meg az azért történt, mert engem egy belső hang késztetett... De ez nem mentség. Aki egy emberi életet kiont, az megérdemli hogy az övét is kiontsák. Tele van ilyen "megható" dokumentumfilmel az internet amiben egy halálra ítélt kivégzése látható... Egy kérdés! Ilyen VALÓBAN megható filmek miért nem készülnek azokról akiket ilyen közveszélyes bűnözők öltek meg?? Szerintem neked addig lenne két feled amíg nem a te csládodat mészárolnák le. Akkor te lennél a legnagyobb olyan aki ott helyben kövezné meg. Szerintem ez amúgy nem túl normális hogy MINDENKIBEN meglátod a jót. Mit tehetnek arról ezek az ártatlanok hogy vannak újra nemesekre hasonlító emberek, akik tele vannak pénzzel?? Dehogynem, 99,999 százalék hogy ez van. A háttérhatalom és a tőkések már rabszolgaként kezelik az embereket, ennek minden vezető a tagja. Civil embereket ölnek, azok akiknek ott van nekik Izrael ahova kivonulhatnak hogy ne legyen bajuk...
2020. ápr. 11. 22:27
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most elassam magam,h 14 evesen (az elmondasok alapjan 10/9-es csaj vagyok) itt toltom el az idomet?! Nem is ertem ezeket,na mind1 magyarok,magyar mentalitas, tulleptem mar rajtuk


A kerdesre valaszolva: helyes tini fiuk,ha szembejonnenek velem,valszeg megneznem oket, de nagyon basic,babaarcuak szrtm.

2020. ápr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

nekem bejönnek. és szarok arra hogy a többiek azt gondolják hogy gyerekes vagyok azért, mert bejönnek kicsit babaarcúbb srácok.

ne ítélkezzetek!!! a kedves kérdezőnek az volt a kérdése hogy tetszik vagy nem.

2020. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Konkretan hanyok az olyan kinezetu emberektol
2020. jún. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!