Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a barátnőm jogosan megutált?

Figyelt kérdés
Még tegnap előtti estén felidegesítette magát a barátnőjével, és eltűntek mindenhonnan a netről.. én és a barátnője pasija nagyon aggódtunk értük, később fél órával elérhetőek voltak neten, és megkérdeztük mi bajuk.. nem reagáltak, így még jobban féltünk.. utána beléptem az engedélye nélkül a fiókjába.. de pont annyit láttam hogy nem tudtam mi történik, mert elküldött a fiókból, utána jogosan lecseszett.. és én nem bocsánatot kértem hanem felidegesítettem magam hogy miért nem válaszolt nekünk, vagy szólt hogy most ne zavarjuk őket.. végül leléptem aludni másnap azaz tegnap reggel írta, hogy csalódott bennem és hogy megutált.. egész nap vitatkoztunk, és mondott egy olyat hogy: "Minden fiú ugyanolyan f@sz bunkó" és.. mindenre rosszul reagált, végül úgy döntöttem hogy hagyom pihentetni, és most is tanácstalan vagyok hogy mit kell tenni ebben a helyzetben (elnézést a fogalmazásért, félek nagyon a következményektől)

2020. máj. 15. 09:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd ha lesz valami leírom. Addig megpróbálok kikapcsolódni és hagyni egy időre
2020. máj. 15. 11:42
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Lenne viszont egy kérdésem:

Megtudhatjuk a korotokat?

2020. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én 16, ő 14.
2020. máj. 15. 11:54
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Értem

Nos, akkor kissé érthető😅 tudod.. kissé dackorszak, vagy esetleg "mikulás", ezáltal érzékenyebb


De most hagyd, ez a legjobb amit tehetsz, mivel ha keresed keresed nem fog tudni megnyugodni

2020. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindent ! :D
2020. máj. 15. 12:02
 16/20 anonim ***** válasza:

Bármikor 😁


-EG

2020. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha 2 napja még szerelmes volt beléd, akkor nem múlik el az az érzés egyik napról a másikra

Pár napig hagyd, ne írj neki, stb, mindketten lenyugodtok, és utána tudtok majd remélhetőleg normálisan

Beszéljetek az érzéseitekről nyíltan, ha nem is ő kezdi, kezd te, hogy téged rosszul érintett ez az egész és aggódtál, ezért léptél be a fiókjába. Nyilván ez nem jogosít fel rá, de ő meg szó nélkül eltűnt és persze, hogy aggódtál érte, mert szereted és nem érted, mi történt vele, de most, hogy kicsikét leülepedtek a dolgok, elmondhatja neked, mi bántja, vagy mi történt. Addig, amíg pedig ez a beszélgetés nem jön el, várj türelmesen, próbálj meg ne felrobbanni az idegességtől, hanem mással foglalkozni:)

Amúgy, ha szeretnél dumálni, írhatsz nyugodtan, meghallgatlak, ha gondolod:)

17/L

2020. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönök mindenkitől mindent, ha tanács nélkül maradnék nagy eséllyel elrontanék mindent.. ha megoldódik írom
2020. máj. 15. 16:00
 19/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy az ignorálás csak megsértette. És erre a barátnője világosított fel rá, aki amúgy azt is leírta hogy öngyilkosságot követne el. Ekkor azonnal felkerestem, viszont várhatóan ugyanúgy haragudott rám, és abból csak súlyosabb lett, már azt hittem vége. Elköszöntem és másnap már a családom észlelte a gondot, ezért a nővérem felkereste barátnőm hogy mégis is mi történt hogy én ennyire letört lettem. Beszélt vele, és velem. Azt mondta nekem, hogy szeret engem, és hogy hiányzom neki nagyon. Ezzel a gondolattal ráírtam, megkértem hogy beszéljük meg, engedte, utána kiöntöttem a lelkem, és hagytam időt neki hogy, kibéküljünk. És szépen lassan vissza állt minden a helyére.

Köszönöm nektek a segítséget, hogy támogattatok hátulról, és hogy nem maradtam tanács nélkül! Ha nem is azon az úton amit mondtatok, akkor is sikerült összehozni. Itt le is zárnám a témát.

2020. máj. 16. 20:51
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkivel aki segített együtt írhatom a következőt:


Örülünk, hogy minden rendeződött :D minden jót a továbbiakho ^^


(5ös,8as,10es,12es,14es és 16os voltam - azta, jó sokszor írtam xd)

2020. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!