Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időbe telik, míg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik, míg szerelmesek lesztek a másikba?

Figyelt kérdés

Mennyi találkozó/randi vagy hány hónap kell hozzá, mire szerelmet éreztek? Illetve amíg nem vagytok szerelmesek, addig milyen érzések vannak bennetek?

Főleg fiúk válaszát várom, azon belül is biszex vagy meleg fiúkét, mivel a kérdés ezen szexualitásúakra specifikus.



2020. júl. 24. 23:54
 1/4 dandee.vig ***** válasza:
100%
Nagyon emberfüggő, mennyire tetszetek egymásnak, mennyi közös van bennetek. Lehet hogy egy nap ,lehet hogy egy hónap
2020. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én heteró vagyok, és csak érdekességként írnám le egy ilyen esetemet.


Egy munkahelyen dolgoztam együtt egy lánnyal. Hát kb. már első látásra ellenszenves volt. Később még jobban fokozódott ez, és már elkezdtem utálni rendesen.

És ekkor, számomra is hihetetlen módon, közel két év után, szerelmes lettem bele, de mint az ágyú.

Megmondtam neki, és összejöttünk.

Négy hónapig tartott a nagy lamúr, aztán elmúlt a szerelem, és most kapaszkodj meg, az utálat szépen visszajött.

Azóta már mindketten rég másik melóhelyen dolgozunk, évek teltek el, de ha visszagondolok rá, még mindig elfog az utálat...


Elképesztő, hogy milyen hülyék tudnak lenni egy ember érzelmei...

2020. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshogy alakul. Emberfüggő
2020. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
függ attól is hogy mennyire tetszik. Függ attól hogy csak a külseje vagy a gondolkodása tetszik meg. 1 es jol mondta ember függő
2020. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!