Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Miért lesztek szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért lesztek szerelmesek egy fiúba?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

[link]


ezért!

2017. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát önmagában ez így biztos kevés,bár az egyik feltétel,de csak az egyik

ez nem olyan, hogy leveszed a boltban a polcról, kifizeted, oszt' hazaviszed.

jóval többet kell beleinvesztálni, duma stb

2017. ápr. 7. 10:21
 3/9 A kérdező kommentje:

sok pénzes gyereket ismerek,akiknek ha van is nőjük, nem olyan, mint amilyet szeretnének

legfeljebb a nő akaszkodik rájuk, de hódításban elég bénák

2017. ápr. 7. 10:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre egy válasz van ami nem teljesen megfoghatatlan: hormonok. Mindenkinél és minden esetben másra vezethető vissza, a legtöbbször nem is egy oka van, hanem komplex. Tehát nem lehet azt kijelenteni, hogy a lányok azért lesznek szerelmesek egy fiúba, mert annak a fiúnak barna haja van, vagy jó a humora, stb. Mindenkinek más tetszik. Van akinek kifejezetten a vörös hajúak tetszenek, vagy rohadtul nem érdekli a hajszín, vagy lesz olyan illető aki halálra röhögi magát mindenen amit az adott fiú mond, másnak meg egy kicsit se lesz vicces. Arról nem is beszélve, hogy sokszor az ember nem is tudja megmagyarázni magának hogy miért lett valakibe szerelmes. A szerelem biológiai és pszichológiai hátterét már rengetegen kutatták és kutatják most is, nagyon sok információt megtalálhatsz a neten is, szóval ha érdekel és nem elég annyi, hogy nincs olyan válasz amire vártál, tessék utána nézni.
2017. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fura, a lányok szépek, nemtudom nekik miért kellünk :'D
2017. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én fogalmam sincs miért szerettem bele az adott fiúba. Se küldőre, se belsőre nem tetszett, de valahogy felfigyeltem rá
2017. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmagyarazni. Es eleve mindenkinel mas hogy milyebe szeret bele a sracnak. Lehet higy a mosolyaba szeret bele, vagy a szemelyisegebe , akara humoraba es a vicceibe vagy a kinezetebe, az is lehrt hogy a szemebe, a nezesebe vagy peldaul abba ahogyan viselkedik. Ez igy mindenkinel mas
2017. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jo alap, ha elvezitek az egymassal valo beszelgetest, ugy erzitek, megertitek egymast. Hasonlo zenei izles, ugyanolyan tipusu filmeket szerettek nezni. Ha tetszik a humora, a velemenyalkotasa. Es kulsöleg is be kell, hogy jöjjön, mert a belsö a szerelem alapja, de a fizikai vonzalom is hozzatartozik.
2017. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerelem!

Esete van,este ,rideg este.

Sötét van ,es későn kell fel a nap,hol és mikor találom meg a kiutat,merre menyek mit csináljak.

Nem értek ,hogyan zavarodhatom így össze.

Tudom mit akarok ,jah vagy még sem,az hogy a hideg sötétében,erezhesem forrí ajkadat,azt hogy átölelsz és elhozod nekem a nap sugarát ...

Kérlek nem meny el ,ta vagy nekem a fény az északámban,nélkülded sose lesze reggel,és látni akarom végre a napot annyira vágyom rá.

Mikor elősör láttam a szemedet mint ha csak egy csillag letél volna az éjszakában,de aztán egyre fényesebb lettél és rájöttem te vagy a nap ,a nap akire szükség van az élethez.

A fényed,a melegség amit atsz gyogyír ír a betegségre.

2020. júl. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!