Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány vagyok, egy lányt szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, egy lányt szeretek nagyon, de nem tudom hogy érjem el, hogy megnyíljon nekem, vagy egyáltalán honnan tudjam, hogy viszont szeret... tudnátok tanácsokat adni? :)

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon okos, tényleg, mikrobiológusnak tanuló lány, akit nagyon szeretek, mindig ha találkozunk sokat nevetünk, szinte úgy érzem hogy ő a másik felem, külsőleg pedig sokan még testvéreknek is néznek minket. Csak az a helyzet, hogy mindketten kicsit vissza maradottak vagyunk érzelmileg, és én a magam részéről demiszex vagyok és homoromantikus, de róla csak annyit tudok hogy talán aszex, de ez se biztos. Fogalmam sincs, hogyan mit kéne tennem azért, hogy jobban megnyíljon felém, mert a hidegségével néha élve felvág engem, ha kirekeszt, az borzasztóan fáj... túl személyes témákról nagyon nehezen beszélünk, mert egyből bezárkózik, de rendkívül szeretném, ha be engedne a világába. Nem tudom hogy fél e, néha megpróbálok magamról személyeset elmondani, esetleg olyat amit senki sem tud, hátha viszonozza, de tényleg nincs ötletem mit kéne tennem. Elsősorban leszbikus lányoktól várok választ, ti hogyan szoktátok feloldani a beszélgetést egy másik lánnyal? Mit szoktatok tenni hogy megtartsátok a másikat? Nem akarom hogy elhidegüljön tőlem, több mint egy éve ismerjük egymást és nagyon szeretem őt. Ti mit javasoltok, hogy kéne egy másik lánnyal szorosabbra fűzni a kapcsolatot?

2020. júl. 30. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
14%

" demiszex vagyok és homoromantikus"


Ne olvass ennyi beteges marhaságot.

Ott vannak a helyes, értelmes magyar fiúk.

2020. júl. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Időt kell neki adni az biztos, megfog nyílni.

Ezt nem biztos hogy jó ha alkalmazod, amit most fogok írni, de én barátnőmet (nem járunk, majd elválik idővel mi lesz, mert viharos a kapcsolatunk) mindig emlékeztetem, erősítem arról, hogy bármit elmondhat nekem, nem fogom kinevetni, nem fogom amiatt megutálni, mindenben segítem és meghallgatom. Mindig ösztönzöm, meg néha arra terelem a témát és tapogatózok, hogy mit reagál rá. Ha nem akar beszélni magán dolgokról, akkor hagyom is azt a témát, nem idegesítem vele. De az jó módszer, hogy te osztasz meg dolgokat magadról, sokat segít neki is. Légy vele nagyon türelmes, én 4 év alatt jutottam el odáig barátnőmmel, hogy magától szóljon, ha problémája is van. Idő kell nekik megnyilni, barátnőm is zárkózott nagyon.


23/Intergender

2020. júl. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!