Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Többi lent!!

Figyelt kérdés

Nem szeretnék képet küldeni magamról ezért leírom hogy hogyan nézek ki:

Szóval vállig erő barna hajam van, barna szemem. Viszonylag sportos vagyok, csak szempillaspirált használok de sztem smink nélkül is normálisan nézek ki. A barátnőim közül már mindenkinek volt barátja, de nekem még sose. A barátaim szerint kedves, jószívű és vicces vagyok. Sosem tetszettem egy fiúnak sem. Nekem tetszettek fiúk, de ők észre sem vettek, én meg nem vagyok olyan személyiség hogy kezdeményezzek. Elég félénk vagyok, visszahúzódó, de ha valaki nyit felém, nem zárkózom el, meg tudok nyílni. Csak kezdeményezni nem merek. Nem tudom miben tudnék változtatni magamon.


2020. szept. 8. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Kép nélkül nincs meg a teljes igazság. Nem mindenki Brad Pitt vagy Angelina Jolie, mégse kell a kardunkba dőlni.


Lehet amiatt is hogy nagyon fiatal vagy, lehet amiatt is hogy nem volt szerencséd. Lehet a stílusod még nem forrott ki és akár a viseleteid miatt, tini korban sokszor elég egy rossz öltözködés, és már esélyed sincs a menőbbek között.


Ismertem egy lányt, aranyos volt és jól nézett ki, de ugyanezt kérdezgette mint te. Sok volt hogy ennyire ezen a témán görcsöl és cserébe azt csinálta, hogy bárki jött szembe, azzal akart valamit. Egyértelmű volt hogy nem érdekli már semmi, csak legyen valaki, mert a barátnőinek is van. Nagyon visszatetsző és magának árt vele, ahogy ő is tette (olyanokba futott bele, akik átverték és kihasználták).

2020. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha tényleg tini vagy, tehát 16 alatt akkor értem. Egyetlen egy számít a tiniknek, mégpedig hogy mennyire "menő" az illető. Ha te félénkebb vagy és nem tűnsz ki valamivel, akkor csökken az esélyed.

De több opció is van.

Lehet azért nem vettek észre, mert valójában jó csaj vagy, és úgy gondolták,nem lenne nálad esélyük.

Félénk létedre néztél ki magadnak, nem hozzád illő srácokat.

Attól hogy azoknak nem tetszettél, akiket te kinéztél, még nem jelenti azt hogy nem ácsingózna valaki utánad, aki lehet fiú létére pont annyira félénk, mint te :)


Miben változtass? "Elég félénk vagyok, visszahúzódó, de ha valaki nyit felém, nem zárkózom el, meg tudok nyílni. Csak kezdeményezni nem merek."

Ezen gondolkodj egy picit. F

2020. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak fogom a fejem a leírás alapján. Miért zavar, hogy nem kezdeményez senki ha neked nem tetszik egy fiú sem? Majd ha megtetszik valaki akkor kezdj el aggódni azon, hogy te is tetszel-e neki. Szerintem ez bőséges magyarázat arra, hogy miért nem volt még barátod.



Másrészt ilyen korra már mindenki tudja rég, hogy mennyire találja őt vonzónak a környezete, biztosan te is tudod a választ a visszajelzésekből.

2020. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Már nem azért, de nekem pl bejönnél valószínűleg, ha ismernélek. A barna haj is mindig ideálom, de elegem van abból, hogy a csajok r*bancoskodnak gyakran, és nem nagyon találok ilyen lányt. Nem tudom mennyi vagy, de én 19, úgyhogy ha annyi leszel mint én, akkor fel fognak rád figyelni. Addig is szerezz bátorságot, meg magabiztosságot
2020. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!