Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik észre sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik észre sem vesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 10.esek, egy osztálytársamról lenne szó. Próbalok mellé ülni órákon, de ha beszélek hozzá alig válaszol, volt már hogy átült egy haverja mellé. Ha a szünetben odaálok a baráti társaságába ő nem is foglalkozik velem, másokkal beszélget. Szokott néha gépen játszani, ezért megkérdeztem akar-e velem játszani, de azt mondta nem ér rá, aztán láttam hogy este elérhető dircordon. Messengeren is próbáltam vele beszélni, de hamar lezárja a témákat és csak sokára és röviden válaszol.

Nem vagyok csúnya, se igénytlen, tetszettem már lánynak, de ő észre sem veszi hogy létezem.

Lehet hogy van barátja, de nem vagyok benne biztos, csak tavaly párszor volt hogy egy srác várta a suli előtt, de nem láttam őket csókolózni meg semmi. Meg ha jártak lehet azóta szakítottak... Szerintetek mit tegyek?

Próbálok vele olyan témákról beszélni amik engem érdekelnek, de szerintem őt az sem érdekli. Amúgy nagyon szép lány, de nem egy nagyhangú menő. A suliból több srácnak is tetszik, de velük se nagyon foglalkozik. Megvan a saját baráti tátsasága akik nem a mi osztályunkba járnak, hanem idősebbem (kb 5-6 fiú, meg vele együtt 3 lány) és mindig közülük lóg valakivel.



2020. szept. 14. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem lehet mit tenni,csak türelemmel várni.

Hátha változik a lány, és az olyan fiúkat is észreveszi,mint te.


De lehet,hogy azért nem vesz tudomást rólad,mert az osztálytársa vagy! Sőt, biztosan.


Van egy olyan íratlan szabály lányok között, hogy " osztálytárssal nem jövünk össze,mert később megszívjuk"


Lehet hogy ez miatt nem is figyel rátok.

2020. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Irigyellek hogy mersz lépni és próbálkozni. Viszont nem túl pozitív az eredmény. Valószínű hogy zavarod, nem tetszel neki, vagy az az íratlan szabály. Azt én már megszegtem.


Ha tudod hogy mi érdekli akkor még próbálkozz azzal de ha semmi változás akkor várni kell vagy megpróbálni tovább lépni. Ami nehéz hiszen osztálytárs.


Én is hasonló helyzetben vagyok csak lányként és nem merek lépni semerre.

2020. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

kezdeményezz egyértelműen, hogy kiderüljön a közeledésedből, hogy tetszik neked. az, hogy mellé ülsz, meg játszani próbálsz vele, abból nem derül ki, hogy csak játszani akarsz, vagy érdekel téged. ha meg rájött, hogy azért csinálod, akkor csak annak egyértelmű jele, hogy nem mersz kezdeményezni.


nézd meg a romantikus filmeket/könyveket. az udvarlás azzal kezdődik, hogy a férfi határozott, egyértelműen és félreérthetetlenül kezdeményez és nem csak kerülgeti a dolgot, úgy csinálva, mintha valami egészen mást akarna...

2020. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem csak osztálytárs próbálkozott nála. Még egy 12.es srác is tavaly, amikor 9.esek voltunk.

De lehet hogy a srác miatt van, aki többször elé jött. Elég furán néz ki amúgy... Fiú szemmel arcra jól néz ki, de hosszú raszta haja van. Elég művészlélek a csaj, de engem nem érdekel a színház meg a versek. És nem tudom hogy a raszta sráccal járnak-e. Végignéztem a lány ismerőseit és az a tag pestre jár művészeti suliba. Szerintetek lehet együtt vannak? Nem láttam kint közös képüket.

2020. szept. 14. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintetek lehet együtt vannak?"


ugyan honnan tudnánk mi jobban, mint te, mikor nekünk még annyi információnk sincs, mint neked?

értem, hogy te külső megerősítést keresel, de a lányon kívül mindenki más csak találgatni, vagy együttérezni tud veled. ha meg akarod tudni, hogy jár-e valakivel, kérdezd meg tőle. ha szeretnéd, hogy veled járjon, tudasd vele, hogy szeretnéd, udvarolj neki!


ha csak magadban sóvárogsz utána, de sosem teszed egyértelművé számára, hogy szeretnél tőle valamit, akkor ő vagy sosem tudja meg, hogy mit szertnél, vagy ha igen, akkor sem lesz rákényszerítve, hogy reagáljon rá. így nagyobb esélyed van elkerülni az elutasítást, viszont a sikert is.

a lányok általában azzal a sráccal járnak, aki odamegy és udvarol nekik. azzal szinte soha, aki nem mer odaállni eléjük és uvarolni.


"Elég művészlélek a csaj, de engem nem érdekel a színház meg a versek."


az azért nem a legjobb kiindulási alap, ha nincs közös érdeklődésetek. nem kizárt, hogy legyen belőle valami, de azért nem a legjobbak az esélyek.

2020. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem küld feléd túl biztató jeleket, valószínűleg nem érdekled. Akkor nem ülne át máshova, játszana veled a gépen és hasonlók.

Egyébként tényleg van egy ilyen szabály, hogy "házi nyúlra nem lövünk", nekem ha tetszett is egy srác az osztályban, mindent megtettem, hogy kiszeressek belőle. Volt, hogy egy barátnőm unszolására elmondtam neki, másnapra az egész évfolyamnak továbbadta és égtem, mint a Reichstag. :( Mondanom se kell, nem lett belőle semmi.

2020. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Áh... Szerintem nincs esélyem... Ma láttam a telefonja hatterét és ő van rajta meg a raszta srác. Tuti együtt vannak :(
2020. szept. 16. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rasztás srác ide vagy oda, ennél a lánynál nem rúgtál labdába. Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. De ne csüggedj. Fogsz olyat találni, aki szívesen van veled.
2020. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Sajnállak 🥺

Tudom milyen szar érzés..

Ugyan én lány vagyok de ugyanezt éltem át.

Majd jobb lesz csak ne aggódj rajta ennyit

😖😉

2020. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!