Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi vonzz titeket egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi vonzz titeket egy lányban? Mi az amit cukinak tartotok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

200 IQ 🤣


L

2020. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Ez nagyon egyénfüggő.

Nálam az alap, hogy legyen okos, jó természetű és szép. (A "nem csak a külső számít kijelentéseket megelőzvén: Mindenkinek más számít szépnek.) Ezt kicsit kifejtve: legyen természetes, ne használjon sok sminket, öltözködjön lányosan, de ne túl extrém ruhákkal. Belsőre pedig legyen kicsit visszahúzódóbb. A picit félénk lányok szerintem nagyon aranyosak. :)

2020. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha kedves, rendes és nem hisztizik, nálam nyert ügye van.
2020. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

"Mi az amit cukinak tartotok?"

Ha alacsony, szemüveges és fogszabályzós én már a gyűrűket nézegetem.

Persze ha magas, jól lát és a fogai is rendben vannak az se kizáró ok. Van tipikus cukis viselkedés, ami mellett az ember nem tud szó nélkül elmenni, de ezt nem lehet tanulni vagy megjátszani, ez egy tulajdonság.



"Mi vonzz titeket egy lányban?"

Ha születésétől fogva lány az nagy előny, sőt követelmény.

2020. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SIDLER22 ***** válasza:
77%
Nekem tetszik ha nem sminkeli magát és nem beszél csúnyán. Illetve ne legyen duci. Ezek a főbb szempontjaim. Az plusz dolog, hogyha nem egy ilyen tipik "Facebook és Insta az életem" hanem vannak valódi barátai is és lehet vele komolyabb dolgokról is beszélni mert felfogja, hogy miről beszélek (például csillagászat vagy valláspszichológia vagy filozófia. Ilyen tudományos dolgok... Ja és ez nem annak a függvénye, hogy járt-e főiskolára vagy nem. Főiskola nélkül is lehet érteni a politikához vagy az ateizmushoz és vallásokhoz.)
2020. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
A kisugárzás. Pl.: [link]
2020. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Hehe, 5-ös, még hogy filozófia, ateizmus, politika,


Sikerült összehoznod a három leguncsibb dolgot ami létezik.


A filozófálgatás egy olyan dolog amivel mindenki dicaekszik, hogy tud és érti, de közben meg uuuuncsi, és hiábavaló dolog. Csak képmutatás.

2020. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

7-es milyen jó hogy úgy beszélsz a filozófiáról hogy nem értesz hozzá. Annak uncsi csak aki nem érti meg aki nem tud gondolkodni. Kérlek ne itéld el.

Nem az 5-ös

2020. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

8 as tanuld meg a számokat, mielőtt itlélkeznél más felett hogy ehhez meg ahhoz nem ért.

Meg, hogy nem tud gondolkodni.

Aztán ha magadba néztél, ugorj neki mégegyszer. 😀😂

2020. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

#9

Inkább ezt kellett volna a 8-nak:

Vessél magadra, én meg küldöm a kombájnt!🤣🤣🤣🤣🤣😅

2020. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!