Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi vonzz titeket egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi vonzz titeket egy lányban? Mi az amit cukinak tartotok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 15:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha oversized stílusban öltözködik, én azt nagyon szeretem :D :)
2020. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Merjen kreatív lenni és monja el hogy mit gondol az életről, a körülötte lévő világról. Legyen saját véleménye és gondolatai, ne pedig filmekből és könyvekből másolja le másokét, majd sajátjaként adja elő. Azt is fontosnak találom hogy őszintén mondja meg hogy mit is szeretne, de ne követelőzően. Legyen megfeleltő vitapartner (a vita és a veszekedés nem összekeverendő). Ettől lesz egy nő vonzó. A külsőségek már egy másik dolog, mivel mindenkinek másmilyen a stílusa. Törekedjen a harmóniára és az együttműködésre, hogy a legtöbbet lehessen kihozni egymásból. Azt hiszem hogy amit most leírtam azt a nők is ugyan úgy elvárjám a férfiaktól.
2020. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%

Legyen okos, szép és művelt.

A külső: legyen természetes, (ne használjon pl. sok sminket) legyen nagymellű, és ne egy 38 kilós vékony lány legyen, mert akkor nem lehet rajta fogni semmit. 60-70 kg, olyan kellemesen telt.

2020. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 gergelice16 ***** válasza:
100%

Nálam a legfontosabb, hogy kedves legyen minden körülötte élővel, nem csak velem. Lehessen vele beszélgetni, ne legyen túl csöndes, de ne is nyomjon el.

Külsejében engem nem azok a dolgok fognak meg, amit mindenki lát, hanem amikor a személyisége kiül valamilyen belső tulajdonsága. Ez lehet egy csalafinta mosoly vagy akár valamilyen grimasz, amikor ugratom.

Szeretem, ha tudunk vitatkozni, kiáll magáért, de amíg tudunk beszélgetni, nem baj, ha ez hiányzik.

2020. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
34%
A lanyokban az a vonzo a fiuk szamara, hogy ...lanyok! Egyszeruen lanybol vannak..
2020. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha jó a veséje és a mája!
2020. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SIDLER22 ***** válasza:
15%
Hát igen :D Az mondjuk jó ha nem issza magát szét.
2020. okt. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha nőként viselkedik és nem játssza a hülye p*csát.
2020. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!