Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy ő is érez irántam valamit? Lehet nála esélyem? Vagy ne reménykedjek tovább? (Tanár-diák)

Figyelt kérdés
Tesi faktos vagyok és a tanárom nagyon figyelmes velem, és többször is bókol nekem. Faktok után van, hogy ottmarad velem még beszélgetni mindenféléről. Ez már 1 éve tart és én beleszerettem, amit el is mondtam neki, mondván hogy nem tudom ő mit érez, de én nem bírom tovább ezt, de nem akarom hogy veszélybe kerüljön az állása ill. házas, amit tiszteletben tartok. Erre azt mondta, hogy el sem tudja mondani mennyit jelentek neki, és érzi, hogy nagyon “összeillenénk”, szép vagyok, okos, egy hullámhosszon vagyunk és sajnálja, hogy nem fiatalabb, mert akkor nem lenne kérdés, hogy mi együtt lennénk. De sajnos már nem teheti meg, hogy otthagyja a családját ill. nem működne a korkülönbség miatt...

2020. szept. 30. 19:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul megcsalta a partnerét. Hogyan tudtad meg?
2020. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Magyar tanárnőmnek elmeséltem mindent, és ő mondta
2020. okt. 1. 20:57
 13/26 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire megbízol benne?
2020. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igen. Éreztem hogy valakinek muszáj elmondanom, és rögtön ő jutott eszembe. Másnak nem tudnék így megnyílni
2020. okt. 1. 21:02
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
A tanárod csak etet, bármit mond, azért van, hogy húzza az agyad, szédítsen, és elég jól csinálja, úgy látszik. De hát ugye van ebben tapasztalata... Vagy vedőlsz ennek, vagy nem, a te dolgod. Annyi biztos, hogy nem téged fog feleségül venni, számára te egy skalp vagy, mint a másik lány is. Döntsd el magad, hogy ilyen könnyen be lehet-e palizni...
2020. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
Hányszor játszotta már el ezt más kis diáklánykákkal és hányszor fogja még utánad... Azt mondja, amit hallani akarsz, te meg csak egy vagy a sorban, a sok között és eközben rá figyelsz ahelyett, hogy olyannal foglalkoznál, aki tényleg téged akar.
2020. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjad a tanárokat. Tudom, most úgy tűnik ő a nagy szerelem, de miután leérettségizel azt is elfelejted, hogy a világon van. Ha az idősebb férfiak jönnek be, akkor fogsz majd találni idősebb férfit, ne aggódj, de ne a tanàrok között keresgélj, semmi értelme.
2020. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

Szóval beállnál a sorba. Még ha tényleg el is hagyná a feleségét (amit nem fog megtenni) és összejönne veled, hogy tudnál nyugodtan élni mellette? Nem izgulnál, hogy mindennap fiatal (eljön az idő, mikor nálad is sokkal fiatalabb), csinos, feszes és nem utolsósorban NAIV tinilányokkal van körülvéve? Miért gondolod, hogy ha már megcsalta a barátnőjét, elhagyta a feleségét, akkor téged majd nem fog?

A vér nem válik vízzé...

2020. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Gusztustalan, hogy nem bírod visszafogni a gyerekes érzéseidet tudván, hogy a férfinak felesége, családja van. Az egy dolog, hogy a férfi egy hűtlen nőcsábász, de ehhez a "játékhoz" ketten kellenek, te pedig táncikálva belementél egy meglévő kapcsolat tönkretevéséhez. Mi lesz később? Ha találkozol egy olyan férfival, akinek a munkája, pozicíója nem lesz hátráltató tényező, de nős lesz, akkor simán belemennél az afférba? Jó érzés lenne a megcsaló partnere lenni? Csak mert nem tudtál az érzéseidnek megálljt parancsolni. Ne csak magadra gondolj. Mert amúgy is ki leszel használva. Ritka az, mikor a megcsaló fél végül a szeretőt választja a feleség helyett.
2020. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad a válaszomat, látod, hogy nem mentem bele semmibe, ponthogy szeretném a lehető legjobban kezelni ezt a szörnyű helyzetet ami kialakukt. És nem megyek bele “simán”, hidd el, már a beszélgetéseinktől is lelkiismeretfurdalásom van. Eszem ágában sincs tönkretenni egy családot.

Ami pedig az érzéseimet illeti, nem gondolom, hogy nem tudtam volna kordában tartani őket, hiszen nem történt köztünk semmi. Viszont az nem döntés kérdése, hogy szerelmes vagyok vagy sem.

És igen, tapasztalatlan vagyok még, talán gyerekesek az érzéseim is, de én most mégis azt érzem, hogy ő jelenti nekem a világot, még sosem voltam szerelmes ezelőtt

2020. okt. 14. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!