Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy ő is érez irántam valamit? Lehet nála esélyem? Vagy ne reménykedjek tovább? (Tanár-diák)

Figyelt kérdés
Tesi faktos vagyok és a tanárom nagyon figyelmes velem, és többször is bókol nekem. Faktok után van, hogy ottmarad velem még beszélgetni mindenféléről. Ez már 1 éve tart és én beleszerettem, amit el is mondtam neki, mondván hogy nem tudom ő mit érez, de én nem bírom tovább ezt, de nem akarom hogy veszélybe kerüljön az állása ill. házas, amit tiszteletben tartok. Erre azt mondta, hogy el sem tudja mondani mennyit jelentek neki, és érzi, hogy nagyon “összeillenénk”, szép vagyok, okos, egy hullámhosszon vagyunk és sajnálja, hogy nem fiatalabb, mert akkor nem lenne kérdés, hogy mi együtt lennénk. De sajnos már nem teheti meg, hogy otthagyja a családját ill. nem működne a korkülönbség miatt...

2020. szept. 30. 19:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21%
:D
2020. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%
kislány, konkrétan az a kérdésed, hogy lehet e esélyed a tanárnál... ne áltass itt minket. nagyon szörnyen érezhetted magad a beszélgetések közben, ha utána ide jöttél ábrándozni a pasiról...
2020. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

"nem megyek bele “simán”, hidd el, már a beszélgetéseinktől is lelkiismeretfurdalásom van. Eszem ágában sincs tönkretenni egy családot"

Hát peersze... ehhez képest a kérdés: "Lehet esélyem nála?" ... meg azzal, hogy "Ne reménykedjek tovább?" mire is gondolsz pontosan?

2020. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Elég nagy zavar van a fejemben. Racionálisan tudom, hogy nem lenne jó vége és nem helyes. Másrészről viszont bízom valami “csodában“, hogyha minket tényleg egymásnak teremtettek és együtt találnánk meg a boldogságot, akkor együtt kell, hogy legyünk...

Nemtudom, hogy egyáltalán akarnám e hogy beteljesedjen, vagy csak ebbe az álomvilágba kapaszkodok.

2020. okt. 20. 01:02
 25/26 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Lett változás, történt valami? :)
2020. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
52%

#5

"Az a baj, hogy mióta ezt mondta, még inkább nem tudok túllépni rajta."


Keress magadnak egy pasit. Az majd segít el felejtetni

2021. máj. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!