Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kérdés a -félénk lányokna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés a -félénk lányoknak szol! Ti miért csinálnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki bejön én is bejövök neki kézzel fogható jelei vannak bámult engem a buszon ,többször kérdezgeti ott leszek e a buszon pedig tudja jól h ott leszek meg írta h tok jó h együt megyünk a busszal és én erre azt írtam h -ul e meletem ő azt írta h ő a barátnője melet -ul de ülhetünk úgy h haverom te és én ha az úgy jó írom ok, majd pár napra rá ezzel a "haveral" ült a buszon tudom h nem rám tartozik csak fura egy kicsit...h ezt miért csinálta? nem kérdezem meg tole inkább mert egy kicsit harakszik de mind1 szóval ő nem olyan lány aki több pasival flörtöl

Mondjuk én is -beszélgetem néhány barát nőjével de az kb semminek megfelelő dolog volt



2020. nov. 17. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hallotta a beszélgetésed a másik lánnyal? Mert, ha nem, akkor nem tudhatja, hogy mit mondtál neki és lehet féltékeny.
2020. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
32%
Kedves emberek a helyesírással kapcsolatban ha egy regényt írsz akkor nem nagyon figyelsz hogy milyen helyesen írsz hanem várod már hogy leírd és hogy tanácsot kérj,szóval kérlekszépen ne írjatok olyanokat hogy a helyesírása szar.
2021. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

12es!

Én nem bántani akartam, egyszerűen nem tudtam értelmezni. Én is vétek helyesírási hibákat, viszont akkor is igyekszem figyelni rá, ha egy regényt írok, és alig várom hogy elküldjem.

2021. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kistál_és_a_bor válasza:
48%

Nem azt írta, hogy sz@r.

Én alig vártam, mi lesz ennek az értelme.

Szörnyen nehéz volt.

És nem cikizlek.

És tudom, mert emlékszem, hogy ezek komoly dolgok!

A harag, az harag. És nem "harak".

2021. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!