Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan tette ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan tette ezt?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel ismerkedtem.

Beszéltünk 2-2,5 hétig amikor úgy döntöttem, hogy elmondom neki a betegségem. Itt még nem is találkoztunk, csak egy hét múlva jött volna el, ezért úgy gondoltam eljött az ideje. Amikor elmondtam neki, azt mondta, hogy átvertem, miközben semmi ilyesmiről nem volt szó az ő részéről csak én korainak láttam, hogy elmondjam neki. Ez után kaptam egy barátzónát, s nem is beszéltünk azóta.



2020. nov. 18. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen kártyákat jobb minél előbb kiteríteni, akkor egyikőtöket sem éri utólag csalódás. Nem mondom, hogy az első mondatok között, de a megtervezett találkozó időpontja előtt egy héttel már túl kései.
2020. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, milyen betegség. Nem mindegy pld hogy mentális, vagy testi, és az milyen fokú.
2020. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Tökmindegy, hogy jogosan tette vagy sem. Örülj, hogy gyorsan kiderült, hogy nem passzoltok össze.
2020. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Te teljesen jogosan tetted hogy vártál azzal hogy elmondtad neki a betegségedet. Gondolom ez neked egy gyenge pontod és nem akartál azonnal kitárulkozni. De az ő érzései ezzel kapcsolatban is teljesen jogosak. Tudom hogy fáj, de majd találni fogsz valakit akivel passzoltok és akivel lehet hogy hamarabb megosztanád, vagy aki meg fogja érteni a döntésedet. Minden ember más, és az érzéseik is máshogy működnek. Lehet hogy ő még éretlen volt és nem értette meg a te oldaladat. Szerintem ne akadj fenn ezen ennyire. Csak örülj hogy megúsztál egy kapcsolatot valakivel akit nem érdekel a te nézőpontod.
2020. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Milyen betegséged van? Mert valóban nem mindegy hogy egy banalis semmiség, vagy egy - akár kettőtok közös életére kiható - betegség. Pld. valami olyan ami örökölhető...
2020. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig barát zónában sem voltatok, mostmár semmilyenben. Ha még sose találkoztatok akkor felejtheto kategória lesz.
2020. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Milyen betegseg? Ez attol is fugg
2020. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
hagyjátok már hogy milyen betegség. nyilván komolyan érinti és nem szeretné a nyilvánosságra hozni. különben beleírta volna a kérdésbe is. ráadásul erről szól az egész hogy egy számára közelebb embernek is nehezebb elmondania, de majd persze itt fogja idegeneknek világgá kürtölni. szerintem pont egy ilyen helyzetről tudtok véleményt mondani minden kis személyes info nélkül is!!!
2020. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
8-as. Anonim oldal, anonim emberek. Nem kell kiirnia mi a gond, de nagyban befolyásolja, miért szívódott fel a pasas.
2020. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen csak itt minden tok anonim ugyse tudjuk ki o

Az meg igencsak fontos hogy milyen betegseg mert ha valami igazan komoly akkor jogos a reakcio de ha nem akkor tulreagalta

2020. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!