Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan tette ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan tette ezt?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel ismerkedtem.

Beszéltünk 2-2,5 hétig amikor úgy döntöttem, hogy elmondom neki a betegségem. Itt még nem is találkoztunk, csak egy hét múlva jött volna el, ezért úgy gondoltam eljött az ideje. Amikor elmondtam neki, azt mondta, hogy átvertem, miközben semmi ilyesmiről nem volt szó az ő részéről csak én korainak láttam, hogy elmondjam neki. Ez után kaptam egy barátzónát, s nem is beszéltünk azóta.



2020. nov. 18. 16:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hiába egy anonim oldal, még ugyanúgy nem szeretek erről beszélni, de ha ennyit számít pcos-es vagyok. :))
2020. nov. 18. 19:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem kérdező hogy nem szeretsz erről beszélni, de pld ez pont egy olyan betegség ami a reprodukciós tevékenységgel erősen összefügg. (gyerekvallalas téma)
2020. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

Most miert lettem lepontozva? Talan nincs igazam? Egyaltalan nem mindegy milyen betegseg mint azt lathatjuk

Es ha van egy bizonyos informacio ami igenis szamit a tortenetben de te nem mered elarulni egy ANONIM oldalon ahol senki nem ismer teged akkor ne irj ki kerdest.

2020. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább jobb, hogy nem vagyok nyílt és ne. Írok ki mindent egy anoním oldalra, ahol bárki is van. :)
2020. nov. 18. 22:49
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

12-es 2-2,5 fél hete beszélgetett a sráccal, szerintem ez nem egy olyan téma ami az ismerkedős fázisban azonnal előjön, még akkor is ha köze van a gyerekvállaláshoz. Nekem is pcos-em van és én még ekkor sem mondtam volna el hanem amikor már tudom hogy komoly a kapcsolat, és ilyen dolgokkal kapcsolatban bízhatok a páromban.


OP Ezután hogy tudom, hogy milyen betegséged van szerintem a srác abszolút túlreagálta és örülj neki hogy gyorsan megszabadultál tőle.

2020. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!