Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljam be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be?

Figyelt kérdés
Hogy valljam be a legjobb fiú barátomnak, hogy szerelmes vagyok belé? Nagyjából fél éve elkezdtem máshogy nézni rá. Nem tudom, ő hogy érez. Érdemes bevallanom? Vagy hogyan adjam tudtára?

2021. jan. 22. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Fiú vagy lány vagy?xd
2021. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kulcsszavaknál ott van, hogy fiú lány barátság. Én írom, hogy a legjobb fiú barátom. Akkor szerinted én fiú vagyoo vagy lány?
2021. jan. 22. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem bevallanám. Bár nagyon nehéz lesz, és kb. 50-50 hogy elutasít vagy nem. Legalábbis nekem mint külső szemlélő.

De ha nem vallod be attól csak rosszabbul érzed majd magadat, és a barátságotok is fura lesz. Ezt tapasztalatból mondom (bár én srác vagyok).

Hogyan valld be? Ha tehetném se adnék szöveget. Ahogy szeretnéd. Kellemetlen lesz? Valószínűleg. De mindenképp azt ajánlom hogy tedd meg. Sok szerencsét!

2021. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne valld be


Hivd el valahova es erd em h o vallja be😏

2021. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez van, de ha ő nem akarja, akkor is szeretnèl a barátja maradni.
2021. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Tanulj az én hibámból.


Nekem most olyan a srác, mintha a báryám lenne. 2 éve van párkapcsolatban. Nemrég mondtuk el egymásnak, hogy igazából mindketten bele voltunk zúgva a másikba.


Elszalasztottuk a lehetőséget és ezt ő is bánja, meg én is.

2021. jan. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És esetleg utólag nem szeretnétek bepótolni? Mármint nem lehet újrakezdeni?
2021. jan. 26. 08:10
 8/9 anonim válasza:
Lehetne, de nem akarok elszakítani a párjától. A lány nagyon szereti.
2021. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4-nek igaza van. Hívd el valahova és hagyd hogy ő kezdeményezzen. Ha leültök valahova ne szembe ülj vele, hanem mellé. Ha megölelitek egymást adj egy picit hosszabb puszit a nyakára. Hidd el meg fog őrülni tőle😄. Ne mondd el neki mit érzel, inkább mutasd ki. Nézz gyakran a szemébe ha beszéltek stb, ezt már ti lányok tudjátok jobban.
2021. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!