Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MátéAzRendőr kérdése:

Hogyan valljam be neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztálytársam aki nagyon tetszik. Nem falumbeli szóval az elhívom randizni dolog nem működik. Telefonon akarom ezt lebonyolítani, de mégis hogy kezdjem?

2019. jún. 15. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne telefonon valld be neki.

Inkább telefonon hívd el valahova.

2019. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, a randi miért van kilőve

Én simán osszehoztam találkát nem városom beli lányokkal is.

És most meg a barátnőm sem az én városomban lakik, 50km van közöttünk

2019. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem.

A mező végén vártalak de jött a vihar és arra felé sem toltad arcodat, ki sajtoltál aztán egyedül hagytál , pedig úgy egyeztünk meg hogy találkozunk te idióta hüüülyee ohhh ohh

2019. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. jún. 16. 19:06
 5/6 anonim válasza:
Szerintem sem telefonon közöld vele ezt,mond meg neki személyesen,hogy többet étzel iránta mint barátság. A távolság meg nem számít,hogyha igazán szereted.
2019. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért 250 km számít akármennyire szeretem.
2019. jún. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!