Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés
Nyilván a legfontosabb a jó személyiség, de ha csak külső tulajdonságokat nézitek, milyen az ideálotok?

2021. jan. 28. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Nálam tényleg nem a külső a fontos így aztán nagyok sok féle srác bejön.

Talán ami a legfontosabb és legvonzóbb számomra az maga a testalkat. Szeretem ha a srác magasabb nálam akár 20-30cm-vel is és emiatt hozzám képest nagyobb a karja stb. Szeretem azt érezni hogy amikor átölelem akkor egy "óriást" ölelek és emiatt hogy az ölelésben be tud teríteni én is biztonságban érzem magam. Nem kell kifejezetten izmosnak vagy kidolgozottnak lennie.. csak ennyi amit nagyon imádnék a barátomban ha lenne. Szemszín meg a haj meg ilyesmi nem számít, csak öltözzön igényesen és ne legyen tipik f*ckboy stb..

17/L

2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
legyen kigyúrt nézzen ki jól törődjön velem
2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha most csak a külsőről van szó, akkor

- normál testalkat

- barna vagy fekete haj (a hosszú hajú, copfos srácok nem jönnek be, de a kopaszok vagy a tüsihajúak sem)

- szemszín mindegy

- magas

- legyen valamennyire izmos

- a borosta, rövidebb arcszőrzet is nagyon bejön

- ápolt, igényes

2021. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

- átlagos, vagy esetleg kissé telt testalkat

- hosszú, barna vagy szőke haj

- kislányos arc

- sok mosolygás

- kreol bőr, de ez természetesen nem "létfontosságú"

- laza, vagány ruhák hordása (például oversized felsők, kockás ingek, uniszex fazonú pólók, stb.)


F

2021. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Imádom, ha egy picit hosszabbacska a haja. Az a féle ami nem elég ahhoz, hogy összekössék, de már nem számít rövidnek. Ez főleg akkor tetszik, ha össze vissza áll. Nem vagyok nagy kopasz rajongó és a mai frizura trendeket se igazán kedvelem.. azonban simán tetszhet egy fiú más hajjal is. Azt figyeltem meg, hogy eddig mindegyik számomra "ideális" srácnak elég különleges arca volt. Az öltözködés sokszor nem is figyelem, de vannak olyan ruha darabok amelyek biztosítanak a felől, hogy két külön világ vagyunk az adott illetővel.. Például az utcán hordott mackónadrág avagy az amúgysem túl szép, sport cipőknek a legrosszabb típusa..stb..És az se jó, ha valaki minden nap ugyanolyan ruhákat ölt magára. A testalkat sem igazán fontos nekem, de a kövér embereket sajnos nagyon ritkán látom szépnek. Talán a vékonyat szeretem a legjobban, inkább, mint a nagyon izmosat. Az azért jó ha kissé magasabb nálam, de nem vagyok oda az izmosságért. Persze ez távolról sem kizáró ok, minek is előre eldönteni a feltételeket?
2021. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs idealom, de ami a legidealisabb lenne szamomra ha nem lenne olyan nagyon magas mert en nagyon alacsony vagyok es azt nem ereznem olyan kenyelmesnek

A testalkat mindegy nalam, meg a szinek is, az arca legyen apolt es ennyi is xd

17/l

2021. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Kb 170-180 centi (de igazából a fontosvhogy nálam ne kegyen alacsonyabb, én 160 vagyok)

Átlagos testalkat, nem túlsúlyos, de nem is nagyon izmos, max egy kicsit sportosabb

Hosszabb, dús, igényes, sötét haj

Kék/szürke szem

Borotválkozzon (a testszőrzet nekem annyira nem jön be)

Elegánsabb öltözködés (nagyon tetszenek az ingek)

2021. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem lányként :

Mivel a külső tulajdonságok érdekelnek...

Nekem nagyon vonzóak , a barna hajú fiúk( az ilyen normal haj stílussal ...sem a kopaszok , sem a hosszú hajúak nem jönnek be...)

A szem szín igazából már nem ekkora nagy kritérium , de ha lehet , akkor az is barna...

A magasság az fontos , mivel az én 170 centim mellé minimum egy 175 legyen a pali (mondjuk max 185 mert egy égimeszelő se feltétlen előny).

Testalkatra meg a túl sovány az bukta (ha én a kondis testemmel az ölébe ülnék , minum ketté törne a lába , meg félnék , hogy csórikát megölöm egy szép nap...)Igazábbol az már hogy izmos (mondjuk , mint a legtöbb nőnek , nekem is bejön...főleg , hogy imádok bunyózni)vagy egy PICIKÉT jó húsban van , az már mind egy...

Nahh meg imádom , ha egy palinak , szép kezei és combjai vannak(nem vagyok kéz, se comb fétises).

Ezek a külső tulajdonságok amik bejönnek...valjuk be , mindenkinek van egy ilyen kép a fejébe ,ami a külsőre vonatkozik...csak nem mindenki ismeri be...

2021. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

8. vagyok

Még annyit tennék hozzá, hogy legyen IGÉNYES

2021. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egyfajta fikció és persze, nem kizáró okok, ha valakinek nem ilyenek a tulajdonságai, szóval ez ilyen "álombeli herceg":

Nekem nagyon bejönnek a barna/fekete kissé hosszabb hajú fiúk

Szemszínnél a sötétbarnát, vagy a zöldet preferálom

Testalkatra inkább a vékonyabb alkat tetszik jobban, de fel tudjon venni romantikusan (én olyan 46kg vagyok szóval remélem nem okoznék vele problémát :D) de mondjuk 5 kiló felesleg még simán belefér, mert ne is legyen nagyon csontos.

Legyen legalább 170-175-180 cm (160cm vagyok, az ideális magasságú fiú nálam az aki mellett tudok mondjuk egy magassarkú cipőt hordani, de ha mondjuk nem az van rajtam se nézzek ki kerti törpének mellette :'D)

Az öltözködése legyen igényes, szóval ne járjon nagyon elnyűtt ruhákban, nagyon kedvelem amikor valakinek egyedibb stílusa van, tetszik a mostani divat is, de nagyon jól áll a fiúkon az elegáns ruha is.

Szeretem amikor olyan jó, formás lábai vannak neki.

Alapvetően a borotvált arc tetszik, de egy kis borosta is belefér :)


20/L

2021. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!