Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy Balázs nevü fiú barátja, akivel sokat hivásoznak, elvileg lecukizzák egymást meg ilyenek, de én kifejezetten féltékeny tudok lenni erre a srácra, egy ideig mondtam a barátnőmnek, hogy kicsit kevebbet beszéljen nekem róla mivel nem túl kellemes érzés, persze egy kicsit kevesebbet beszél róla, de mikor valahogy témába kerűl instant terelni akarom róla a beszélgetést, meg nagyon nyomasztó, akkor érezném magamat legjobban ha nem beszélne vele, de nem akarok az a srác lenni aki igy megtitlja a barátnőjének, hogy beszéljen valakivel, mert az eléggé nagy önzőség lenne. Szóval valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnám a féltékenység érzetet csökkenteni?



ui: Tavaszi szünetben találkoznak elvileg, szóval emiatt mikor csak eszembe jut eléggé tudok szenvedni.



2021. márc. 18. 21:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%

8.-nak

De ugye tudod hogy ez nagyon nem normalis? :)

2021. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%

1-es vagyok

Én megmondtam hogy a csajjal nincs valami rendben a történet alapján.

Én azt mondanám jó menjél addig én meg találkozok egy csajjal, csak barátilag :D

2021. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%
12nek igaza van. Vágj vissza hogy rájöjjön milyen.
2021. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Mh okkés, majd beszélek vele, hátha rájön, hogy fura amit csinál.
2021. márc. 18. 22:11
 15/35 A kérdező kommentje:
6.-at akartam irni, nem 7.-et, bocsánat.
2021. márc. 18. 22:12
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe teljesen őszintén elmondanám a problémámat a dologgal.

De elötte bele lesnék az üzenetükbe, nem olvasgatnám de legalább kiszúrnám ha olyan van.

2021. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%

Fhuu, én most egy lányos perspektívát mutatnék be, a nememből kifolyólag

Én sajnos soha nem jöttem ki a lányokkal, csak fiú barátaim voltak mindig. Ez előző (és egyben első) kapcsolatom a legjobv barátom miatt ment tönkre. A két fiút ugyanannyi ideje ismerem, hárman egyszerre ismertük meg egymást, csak az egyikkel egy nagyon bensőséges kapcsolat alakult ki, a másikkal meg volt némi vonzalom is az egészben, de sokkal felszínesebb volt az egész. Utóbbi alanyunkkal összejöttem, de sajnos nem tudta elviselni, hogy innentől kezdve sem csak ő van. A legjobb barátom olyan, mintha a bátyám lenne, bár egy kívülálló azt hiheti, hogy csak nagyon régóta vagyunk együtt. Egymásra nézünk, és tudjuk, mit gondol a másik (annyiszor keveredtünk már olyan kellemetlen szituba, mint amikor egymásra néztünk, tudta, hogy mire gondolok, aztán már sírva nevettünk mindketten :D), rengeteget ölelkezünk (tapimániám van) és szó szerint mindent tud rólam, tudja, mikor menstruálok, hanyas melltartót hordok, az intim dolgaimat hogyan/mikor teszem, és félre ne értsetek, semmilyen szexuális kapcsolatunk nincs, egyszerűen szeretünk intim témákról beszélgetni, mert egymásnak mi vagyunk az egyetlenek, akik előtt szégyenérzet miatt merünk ilyenekről beszélni. Szóval ezt a másik nem tudta elfogadni, azt hitte, megcsalom, úgyhogy sajnos vége lett...

Na, a barátnőd esete annyiban különbözik, hogy ezek szerint egy ismeretlen fiúval kett ilyen jóban... Nem tudom, mióta ismerik egymást, hogy ismerkedtek meg, de ez szerintem tényleg nem korrekt a lánytól. Lehet, hogy semmi olyan szándék meg sem fordul a fejében, de ki tudja..

Ja, azt meg nem hagynám, hogy amíg papíron veled találkozik, addig mással tölti az idejét

2021. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
54%
Szégyenérzet nélkük, meg egy csomó elgépelés, bocsi :(*
2021. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%
Ezt fájt olvasni kedves előző
2021. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudoom, bocsánat, telóról vagyok, ráadásul fáradt, legszívesebben elásnám magam :((
2021. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!