Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy Balázs nevü fiú barátja, akivel sokat hivásoznak, elvileg lecukizzák egymást meg ilyenek, de én kifejezetten féltékeny tudok lenni erre a srácra, egy ideig mondtam a barátnőmnek, hogy kicsit kevebbet beszéljen nekem róla mivel nem túl kellemes érzés, persze egy kicsit kevesebbet beszél róla, de mikor valahogy témába kerűl instant terelni akarom róla a beszélgetést, meg nagyon nyomasztó, akkor érezném magamat legjobban ha nem beszélne vele, de nem akarok az a srác lenni aki igy megtitlja a barátnőjének, hogy beszéljen valakivel, mert az eléggé nagy önzőség lenne. Szóval valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnám a féltékenység érzetet csökkenteni?



ui: Tavaszi szünetben találkoznak elvileg, szóval emiatt mikor csak eszembe jut eléggé tudok szenvedni.



2021. márc. 18. 21:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

30

És a barátod barátnője nem féltékeny rád?

2021. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem, ő valahogy ezt elfogadta, bár eleinte nem volt vele megbékélve. Szerencsére le tudtunk ülni, és mindent megbeszéltünk, azóta nem mondom, hogy barátok vagyunk, de jóban vagyunk
2021. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%

32

Értem. :) Köszönöm a válaszaidat!

2021. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
64%
Én is a kérdéseket :)
2021. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
vannak bajok xd
2021. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!