Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

az van hogy nekem az évfolyamon nagyon bejön egy lány

azt érzem hogy ez viszonos és ő is ugyan ezt gondolja rólam

egy angol csoportba járunk és (lakótelepen) 2-3 házzal lakik arrébb néha szoktunk találkozni (mikor ő kutyát sétáltat)

2szer volt olyan mintha direkt velem együtt(a barátnőivel követtek volna engem) hogyan ismerjem meg jobban hogyan hívjam el pl randizni

mit írjak neki/mondjak neki hogy utaljak arra hogy bejön

mert ilyen téren nem vagyok egy lángelme :3


ui; bocs a helyesiraserz :)



2021. ápr. 23. 22:43
 1/8 anonim válasza:
78%

"2szer volt olyan mintha direkt velem együtt (a barátnőivel követtek volna engem)"

Nah ezt bemeséled magadnak, meg lehet hogy nem csak ezt

Ilyen a rózsaszín köd, 1szer rádnéz, és már azt hiszed hogy bejösz neki. Nos ez nincs mindig így. Tapasztalat.

(+Nem szoktunk fiúkat követni, az túl feltűnő, közösségi médián nehezebben lehet lebukni)

2021. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oszt kösz 😆😆(kedves)
2021. ápr. 24. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Menj arra felé, amikor sétáltatja a kutyáját. Köszöntsd, mondd, hogy ismered a suliból, dicsérd meg a kutyát, érdeklődj, hogy ő kapta-e, vagy mindenkié, mióta tartják, hányszor kell vele lemenni egy nap, kérdezz rá, hogy milyen álaltot szeret még, van e kalitkában madaruk, mondd el, hogy Te melyik állakthoz vonzódsz (vagy egyikhez sem, inkább szereted a növényeket, a sportot, a turisztikát, hol, merre jártál, mennyire tetszett a vidék. Szó szót követ, kibontakozik egy társalgás. Aztán megkérdezheted, hogy máskor is lejöhetsz-e hozzájuk, amikor épp sétálnak.
2021. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ
2021. ápr. 24. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Írj rá, vagy egyszer csatlakozz hozzá kutyasétáltatáskor stb. Ismered a suliból, nem is lakik messze, valami témátok csak akad 😀
2021. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha azt választanám hogy ráírok akkor mit írjak rá mit hogy például eljöjjön velem sétálni (nincs facebookja) úgy én kicsit furának érzem bekövetni
2021. ápr. 26. 20:34
 7/8 anonim válasza:
55%
Legyél határozott. Nehogy már gyakorin kérdezgess ilyeneket, mintha új tanácsokat kapnál. Gáz. Odamész, leszólítod kedvesen. Onnantól az ő döntése, vagy elküld anyádba, vagy nem. Mit kell ezen túlgondolni? Elég kiábrándító, ha a pasi ilyen fostos.
2021. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dickpic az egyetlen megoldas
2021. máj. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!