Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eléggé tetszik egy lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé tetszik egy lány de nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány viszont tudom, hogy neki is tetszik valaki... Azt viszont nem tudom, hogy én tetszem e neki. (néha utalt rá kicsit) Már jó rég óta barátok is vagyunk ezért félnék elmondani neki, hogy mit is érzek valójában! Talán megérné a kockázatot de akkor is ha nem sikerül egy hosszú barátség menne tönkre :( Valakinek valami tipp esetleg? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 21. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Hosszú barátság menne tönkre? Ne haragudj, de azt hittem a barátok nem tetszenek egymásnak. Szóval ez nem barátság.
2021. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát mindenesetre én legalábbis úgy kezdeném, hogy utalgatnék neki és megfigyelném a reakcióját. És megtudakoznám tőle (ez is lehet utalásféle), hogy tetszik-e neki valaki most. (mivel barátok vagytok ez könnyű lehet). Ha úgy látod, hogy ő is benne lenne, akkor szépen be lehetne próbálkozni.
2021. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
add át önként neekem
2021. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Tudd meg valahogy, hogy mi a terve azzal a másikkal, de ettől függetlenül mondd el neki nyugodtan, hogy mit érzel, ha kettesben vagytok! Ha volt/van nála esélyed, lehet téged választ az ismeretségetek miatt, ha meg nincs, akkor legalább tudni fogod... A klasszikus értelemben vett barátságotoknak így is, úgy is vége, mert ha más kell neki, te fogsz kihátrálni belőle, ha te kellesz neki, akkor meg átalakul valami komolyabbá.
2021. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jól le kellett pontozni az egyest, mi? Tehát a barátság fogalmába belefér, hogy az egyik fél többet akar. Oké
2021. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thispain ***** válasza:
58%
Szerintem kérdezd meg, hogy milyenek lennétek, mint szerelmes pár. Ha pozitívan reagál, mondhatod, hogy "Vágjunk bele!".
2021. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!! És egyes nem én pontoztalak le :D
2021. jún. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!