Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit csináljak hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és én is neki. Viszont anyira bele szerettem hogy hányingerem és gyomorgörcsöm van egész nap néha a hasam is megy. Minden nap találkozok vele mert egy iskolába járunk. Félek hogy a suliba is e körül fog forogni a napom, mert ott eleve mindig szarul vagyok mert nem bírom a stresszt.

2021. nov. 1. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Beleszerettél, mi? Fogalmad sincs, hogy ez mit jelent.

Nem baj, majd kinövöd - fosással együtt. Neked még barbizni kellene, nem fiúzni, ha ennyire nem tudsz kezelni egy szituációt.

2021. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerű: ülj le beszélni vele erről. Az így, vagy úgy, de megoldja.

Persze ilyen koromban még én sem hittem el, hogy ez lehetséges anélkül, hogy megnyílna a föld, de hátha te elhiszed nekem. Tényleg ez a legjobb megoldás.

Ja és ha ekörül forog a napod? Teljesen normális az elején. Majd belejössz és megtanulod kezelni ;)

2021. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Tartózkodj többet a látótávolságán belül. Ha nem vesz észre, akkor ne erőltesd. Bátortalanka. Kár, hogy életkort nem írtál.
2021. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lassan egy hete beszélgetünk is úgy hogy én kezdeményeztem, de még mindig egész nap idegeskedek mindenen mert nem akarok elrontani semmit és félek attól hogy valamit elrontok.
2021. nov. 1. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Mi lenne, ha 1-2 évet várnál a kapcsolatteremtéssel?

Szerintem még kiforratlan vagy.

2021. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!