Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Borzasztó bűntudatom van, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó bűntudatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha megtetszik egy srác, addig beszélgetek vele amíg ő is érezni kezd irántam valamit, aztán ha többet szeretne kínosan érzem magam és nem kell nekem többé. Szörnyű bűntudatom van, nem tudom mit csináljak, nem akarok ilyen lenni!

2022. jan. 7. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Fontos infó hogy gyerekes tini hülyeségről van szó, vagy lehet nagyobb gondok vannak a háttérben.
2022. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen. Ismert viselkedésforma, irodalmi feldolgozása Lope de Vega: A kertész kutyája c. színdarabja. A konc ugyan neki nem kell, de hogy más vigye el, azt nem tűrheti. De Carmen is akkor mellőzi Don Josét, amikor az már koslat utána.
2022. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Valószínűleg kis lány vagy Kinövöd, én is csináltam ezt de kinotem
2022. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok és már harmadszorra csinálom, hogy lehet ezen változtatni?
2022. jan. 7. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3x az meg semmi, majd ha ennek 20x lesz írd ki újra
2022. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel majd kinövöd, csak arra vigyázz, addig ne bántsd meg nagyon a fiúkat.
2022. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 jol mondja. én fiúként folytatom ugyanezt a viselkedést, alkalmatlan vagyok hosszutavu kapcsolatokra, rendkivul melyre gyokerezik vissza a problema forrasa. nem megyek bele a pszichologiai reszebe, de roviden sulyos onbizalom/identitas hianya ami a rovidtavu kielegulesek hajszolasara tesz hajlamossa. narcisztikus szemelyisegzavarnak nezz utana
2022. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne bánts meg egyik fiút semmivel se! Valahogy változnod kell, hogy tetszik valaki, aztán utána nem kell!


Próbálj arra gondolni, hogy ilyen a viselkedéssel, nagyon megbánthattod a fiúkat!!

Aztán utána az is lehet, hogy nem lesznek az életedben! Változnod kell ez ügyben!

2022. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, csak én 19 vagyok.

Bár nekem azután alakult ez ki miután szakítottam az exemmel, nehéz újra párkapcsolatot kialakítanom mert nem akarok megint szakítást és szomorúságot.

2022. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 simad válasza:
33%
Nagyon gáz.... Egy csaj 5 hónapig szédített hasonlóan... Grat nektek.
2022. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!