Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szerelmes levélről? Nagyon gáz vagy megéri így tudatni a másikkal, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Drága XY!


Mielőtt bármi mást írnék, ígérj meg nekem két dolgot. Először is szeretném ha mindez köztünk maradna, másodszor ne legyél rám nagyon mérges.

Ismersz, tudod, hogy nem igazán vagyok a szavak embere, éppen ezért nem is lesz túl hosszú ez a levél.

Bocsáss meg, hogy nem személyesen mondom el, de félek, és így mégis könnyebb. Nem tudom, hogy most mi a helyzet veled ezen a téren, éppen ezért félek elmondani, mert nem tudom, hogy csak a barátságunkat teszem tönkre vele, vagy valami mást is.

Akárhányaszor beszélgettünk, vagy csak rádmosolyogtam féltem, hogy rájössz mit érzek. A mosolyod, a hangod teszi szebbé a napjaimat. Másra sem vágyom, csak hogy mellém ülj, még ha csak egy házi feladat erejéig is, hogy megölelj a nap végén. Szeretek veled lenni, és szükségem van rád, de már nem megy így. Kezdetben csak barátként néztem rád, de idővel beléd szerettem. Igen, beléd szerettem. Hidd el nem akartam, de a szívemnek mégsem tudok parancsolni. Megértem, hogy ez most hirtelen volt, de engem már egy ideje kínoz ez az érzés. Eddig féltem elmondani, mert nem akarlak elveszíteni, de most már muszáj volt.


Kérlek hívj fel, vagy írj amikor elolvasod. Megértem ha te nem érzel így, és nem kell semminek változni, csak mond el őszintén, hogy mit gondolsz.


Szeretlek!

F


Nagyon kíváncsi lennék az őszinte véleményetekre, minnél többen válaszoltok annál jobb.



18L



2022. jan. 15. 15:36
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Ha nagyon bele akarok kötni, akkor én az elejét átfogalmaznám


A "Mielőtt bármi mást írnék" nem igazán "helytálló" (figyelembe véve, hogy papír alapú a leveled, így nem 'tagolva' küldöd el neki, tehát "ténylegesen" nem tudod abbahagyni az írást), mivel ugye mire ezt olvassa már leírtad a gondolataidat, így bármikor tovább olvashatja


Átírhatnád mondjuk valami ilyesmire

"Mielőtt tovább olvasnál / tovább olvasnád ezt a levelet szeretném, ha..."



És talán az "ígérj meg nekem" egy kicsit erősnek hat (vagy csak írásban "furcsább", de ez már tényleg csak egy elhanyagolható apróság)


Bár nem hiszem, hogy pont ezekre a dolgokra figyelne majd az illető vagy ez jutna eszébe miközben a levelet olvassa. Ezen kívül szerintem teljesen rendben van.


Szóval hajrá :DD

2022. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek írd majd meg, mi volt a címzett reakciója. Kettes vagyok.
2022. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves a fiú? Milyen sűrűn beszéltek? Miért pont most akarod ezt a levelet megírni?
2022. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
mi van, ha ő is olvassa ezen a platformon?
2022. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne gondold túl. Jó a levél ahogy van, a Puskinos kommentelő álomvilágban él 😂

A kézzel írt levél szuper, mi 20 éve is már emailben és sms-ben üzentünk, ma meg már főleg digitálisan kommunikálnak a fiatalok. A papír alapú levél különleges.

3-as vagyok.

Mindenképp írd ki, hogy ment!

2022. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Ez már volt.
2022. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2022. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

#17: Ez igen.


Trollkodsz, kérdező? Unatkozol?

2022. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!