Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztály társamnak van egy húga akivel most jól alakulnak köztünk a dolgok az osztály társ lánnyal szinte barátok vagyunk, de nem tudom mit szólna ha össze jönnek a tesojaval.


Én f



2022. jan. 23. 23:36
 1/6 Kerekes Panni válasza:
100%
Szerintem igazából ha nem hanyagolod el egyikőjüket sem akkor simán... bár ebbe belejátszhat az is hogy milyen viszonyt ápol a tesójával. De amúgy én ilyen helyzetekbe ol,anokat is beletudok képzelni az én kis fantáziámmal hogy a barátnődnek tetszel... nekem legalább is mindig így volt fiú lány barátságnál hogy az egyik fél mindig ha nem is észrevehetően de többet érzett mint a másik... mindenesetre körül írtan nem említve hogy a tesója az megemlítheted neki hogy mi lenne ha...
2022. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia az osztály társamnak van barátja és már régóta együtt vannak és fix nem jövünk be egyikünk se a másiknak.

Én a húgába lettem szerelmes...

2022. jan. 24. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

🇭🇺 Arra vigyázz, hogy a nővére teli fogja beszélni a fejét - hogy ha valami nem tetszik neki !

🇭🇺 A nők szeretik keverni a szart !

🇭🇺 És mivel a hugica fiatal, könnyen befolyásolható...

2022. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme kitenni egy ilyen kérdést. Ugyanis nem ismerünk téged, az osztálytársnődet sem. Te ismered őt.

Vannak kiváló cimboráim, akiknek nagyon kedvelem a társaságát, de nem örülnék, ha kerülgetnék a húgomat.

2022. jan. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel az osztálytársaddal barátfélék vagytok, nem utál, így talán azt is elnézi, ha a huga tetszik neked. Nyilván nem fogja első osztályú ötletnek tartani, meg nővéreként örökké védeni akarja mindentől és mindenkitől, de elvileg nincs kifogása ellened, csak nem biztos, hogy úgy, mint a húga barátja. Sok minden függ a korotoktól, hogy hány év van közted meg a húg között, de én is azt tudom még mondani, hogy nem ismerlek, a viszonyotokat sem ismerem, így látatlanban ennyit tudok tanácsolni.
2022. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. jan. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!