Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A helyében elhagynátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyében elhagynátok a lányt és az en helyemben mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Diákmunkán találkoztam egy sráccal. Elég jól összebarátkoztunk, dicsérgetett is, kapcsolat-és szerethiányos volt, és éreztem hogy közeledni akar. Októberben el is hívott találkozni, de nem éreztem hogy meglenne a szikra, emiatt nem akartam vele járni. Ezért 2 héttel utána összejött egy csajjal, aki rányomult, konkrétan felszedte őt. Mi utána is jóban maradtunk, találkozgattuk, viszont nagyon sokat változott és idő közben megtetszett. A karantén alatt egészen elmélyült a kapcsolatunk,bensőséges bizalmi viszony alakult ki, nyáron ismét gyakran találkozgattunk, és egyik alkalommal kicsit túltoltuk a dolgot. Nem történt semmi komolyabb, csak elkezdett velem flörtölni, megérinteni és csókig jutottunk. Mikor smárolásra került volna a sor, ő eltolta a fejem, hogy a barátnőjét szereti, nem akarja megcsalni, és szerinte a csók akkor szokott megtörténni mikor járni kezdenek. Elmondta hogy mindkettőnkhöz vonzódik, de olyan kellemes életbe csöppent bele most a barátnőjével hogy nem akar mindent eldobni. Tudomásul vettem, viszont rá 1 hónapra megint elkezdte, hogy megfogta a kezem, megsimogatta az arcom és megint csókolóztunk. Utána megint megbeszéltük, hogy visszaveszünk, mindig mondta nekem hogy bárhol találnék pasit, mert szerinte nagyon jó csaj vagyok. Mindig azzal győzköd hogy pasizzak be. 5 hónapig nem is találkoztunk, csak beszéltünk Messengeren, viszont mikor újra elhívott találkozni, akkor éreztem hogy kölcsönösen örülünk egymásnak és akkor is megölelt hogy nagyon hiányoztam neki. Fel is mentünk hozzájuk, ahol tanulni akartunk, de ott is közelebb jött és megint csókolóztunk. Smárolni nem mer de szajra puszi megint 5 alkalommal volt 1 nap alatt. Még mindig tartja magát ahhoz hogy a barátnőjével marad, akivel allítása szerint csak azért jött össze, mert gyorsabban rányomult mint én és ő akkor id akart vele kapcsolatot amikor én nem. Nekem egyébként kicsit fáj ez a kapcsolat. Nem értem, miért kér arra hogy vegyünk vissza, ha utána ő kezdi el a flörtöket és provokálja hogy megcsókoljam (gondolom azért hogy ne mondhassa hogy ő csókolt meg először). Ő azt mondta hogy a barátnővel marad de ha mi megkívánjuk egymást, akkor néha csókolózhatunk. Szerintem ez nem korrekt így. Miért nem akar dobbantani és nekem mit kéne tennem ebben a helyzetben?

2022. márc. 15. 10:27
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvánvalóan akar tőled valamit. Márpedig azt, hogy kiskutya módjára szaladj hozzá minden alkalommal, mikor hív. Te így is teszel, úgyhogy csak adod alá a lovat. A barátnőjével pedig jól érzi magát, ő maga mondta neked. "Elmondta hogy mindkettőnkhöz vonzódik, de olyan kellemes életbe csöppent bele most a barátnőjével hogy nem akar mindent eldobni."
2022. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
De ha velem is jól érzi magát, és eredendően velem akart együtt lenni? Akkor miért kell még a lány mellett maradnia mikor már meg is csalta? (Egyébként a megcsalása miatt nem hiszem hogy ideális lenne)
2022. márc. 15. 12:18
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarja eldobni mindazt, amit kiépített azzal a lánnyal. Vele van egy kellemes kapcsolata, jó élete. Veled nincs semmije a néhai titkos és nagyon helytelen találkozásokon kívül. Biztosra játszik, te meg a tartalék vagy. Fogadd már el, és lépj túl rajta. Ha végül téged is választana, szerinted utána nem csalna meg téged is? Aki egyszer csalt, az másodjára is képes rá.
2022. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Emiatt vannak vele nekem is kétségeim hogy elvileg szereti azt a lányt (mondjuk azt biztosan szeretjük akit megcsalunk?) és még így is félrelép

2022. márc. 15. 12:25
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Legközelebb, amikor megcsókol, akkor faképnél hagynám, magamtól meg biztosan nem tenném. Inkább akkor nem is találkozgatok vele.
2022. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
66%

Most megfognak kövezni, de én is leírom a véleményem és próbálok tanácsot adni. Mert eleve nem ítélkezni kell itt, mint a válaszolók nagyrésze, hanem jó tanácsot adni az adott helyzetre és megérteni a kérdezőt.

Nekem is voltak már ilyen tapasztalataim, szóval megértelek. Én nem tudom felfogni ha valaki kapcsolatban van, miért megy rá másra. Akármennyire mondják mások meg ő is hogy szereti a nőjét, ha megcsinál ilyeneket, akkor nem szereti. Nem is tiszteli, semmi, én inkább csak annyit gondolok erről hogy biztonságban érzi magát vele, mert valaki mellette van stabilan. De az nem normális hogy így semmibe veszi és máshoz közeledik. Meg szerintem az is benne van ebbe az egészbe, hogy az elején te sértetted az egóját hogy visszautasítottad kb, és már jobban érzi magát mert talált mást. Mostmár biztos imponál neki hogy elért nálad komolyabb érdeklődést, de bizonytalan még ezzel kapcsolatban, és nem akar egyedül maradni, kötődést érez a barátnője iránt, de ez nem elég, mert simán rádmegy ha teheti. Az ilyen nem szereti a barátnőjét ha megfogja valaki más, eleve nem tudsz másra úgy nézni, de ő igen.

Szerintem a vonzalmon kívül érezhet is irántad, biztos megfogtad azért. Azt tanácsolom, ha tényleg annyira szeretnél ezzel a fiúval lenni, akkor érd el ha tudod, hogy együtt legyetek, mert én ebből nagyon úgy veszem ki hogy van rá lehetőség. Így lesz esélyetek megpróbálni egymással, meg a barátnőjének a helyzetét is megkönnyítitek hogy ne legyen ilyen kapcsolatban ahol el van nyomva és nem szeretik eléggé, nem kap őszinteséget. Ahhoz meg amit itt írtak hogy ha vele megteszi veled is megfogja, annyit fűznék hozzá, hogy ez nem feltétlen van így, ezt nem kell biztosra venni hogy akkor már ő biztos ilyen lesz mindig, nem. Nem feltétlen a jelleme ilyen hanem csak egy személy is kiválthatta ezt vagyis te, hogy ragaszkodik hozzád és nem tud elengedni hiába próbálja, nem tudja megállni hogy ne lépjen veled kapcsolatba. Hiszen nem csak egy random csajra kacsintgat kifelé a kapcsolatából, hanem egy nagyon is ismerős lányra akit azelőtt (és még most is) nagyon akart, szóval ennek van előzménye, nem tudom érted-e ezt így.

Tehát beszélj vele komolyan hogy ez így nem mehet tovább ennek semmi értelme, vagy marad a barátnőjével, vagy inkább hagyja az egészet és megpróbálja veled. Ezt csak így lehet megoldani. Ha fél komolyabb szintre emelni a kapcsolatotokat, akkor hagyd és ne beszélj vele többet. Remélem tudtam segíteni.

2022. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszi a választ, olyan jó, hogy valaki végre ítéletmentesen próbált az én nézőpontomból is tanácsot adni.🙏🙏
2022. márc. 15. 12:58
 18/47 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad van, én is azon gondolkoztam, hogy válaszút elé állítom, és meglátjuk.
2022. márc. 15. 12:59
 19/47 anonim ***** válasza:
63%

Ha a mostani barátnőjét ilyen könnyen megcsalta, akkor téged is simán megcsalna így a későbbiekben, szóval én nem folytatnám vele.

Viszont, ha te szeretnéd, akkor válasszon köztetek.

2022. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
72%

16-os nagyon naív.

Ha jól értem, mivel karantén alatt is volt már ez a kapcsolat, akkor ez nem újkeletű. Szóval nem tudom mióta tart, de ha ennyi idő után is még a barátnőjével van, akkor nem hinném hogy el fogja hagyni.

És igen, aki egyszer már megcsalt valakit, az mással is ugyanígy fog bánni. Mert az ilyen ember nem egyenes, nincs gerince.

Nem szereti a barátnőjét? Lehet, de akkor már lépett volna. Ez a csávó egy nagy kamu.

Kérdező! Nyugodtan reménykedj, de nem fog téged választani. Már megtette volna, mert volt rá lehetősége. És így jártál. Miért kellett ebbe belemenni?

Tetszik neki, hogy 2 lányt fűzhet, jót tesz az egójának. Ennyi.

2022. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!