Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A helyében elhagynátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyében elhagynátok a lányt és az en helyemben mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Diákmunkán találkoztam egy sráccal. Elég jól összebarátkoztunk, dicsérgetett is, kapcsolat-és szerethiányos volt, és éreztem hogy közeledni akar. Októberben el is hívott találkozni, de nem éreztem hogy meglenne a szikra, emiatt nem akartam vele járni. Ezért 2 héttel utána összejött egy csajjal, aki rányomult, konkrétan felszedte őt. Mi utána is jóban maradtunk, találkozgattuk, viszont nagyon sokat változott és idő közben megtetszett. A karantén alatt egészen elmélyült a kapcsolatunk,bensőséges bizalmi viszony alakult ki, nyáron ismét gyakran találkozgattunk, és egyik alkalommal kicsit túltoltuk a dolgot. Nem történt semmi komolyabb, csak elkezdett velem flörtölni, megérinteni és csókig jutottunk. Mikor smárolásra került volna a sor, ő eltolta a fejem, hogy a barátnőjét szereti, nem akarja megcsalni, és szerinte a csók akkor szokott megtörténni mikor járni kezdenek. Elmondta hogy mindkettőnkhöz vonzódik, de olyan kellemes életbe csöppent bele most a barátnőjével hogy nem akar mindent eldobni. Tudomásul vettem, viszont rá 1 hónapra megint elkezdte, hogy megfogta a kezem, megsimogatta az arcom és megint csókolóztunk. Utána megint megbeszéltük, hogy visszaveszünk, mindig mondta nekem hogy bárhol találnék pasit, mert szerinte nagyon jó csaj vagyok. Mindig azzal győzköd hogy pasizzak be. 5 hónapig nem is találkoztunk, csak beszéltünk Messengeren, viszont mikor újra elhívott találkozni, akkor éreztem hogy kölcsönösen örülünk egymásnak és akkor is megölelt hogy nagyon hiányoztam neki. Fel is mentünk hozzájuk, ahol tanulni akartunk, de ott is közelebb jött és megint csókolóztunk. Smárolni nem mer de szajra puszi megint 5 alkalommal volt 1 nap alatt. Még mindig tartja magát ahhoz hogy a barátnőjével marad, akivel allítása szerint csak azért jött össze, mert gyorsabban rányomult mint én és ő akkor id akart vele kapcsolatot amikor én nem. Nekem egyébként kicsit fáj ez a kapcsolat. Nem értem, miért kér arra hogy vegyünk vissza, ha utána ő kezdi el a flörtöket és provokálja hogy megcsókoljam (gondolom azért hogy ne mondhassa hogy ő csókolt meg először). Ő azt mondta hogy a barátnővel marad de ha mi megkívánjuk egymást, akkor néha csókolózhatunk. Szerintem ez nem korrekt így. Miért nem akar dobbantani és nekem mit kéne tennem ebben a helyzetben?

2022. márc. 15. 10:27
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
62%

Úristen! Te mindent elhiszel????

Bizonyítsd be az igazadat. Mond meg neki, hogy vagy te, vagy a barátnője.

Várom mi lesz belőle.

Továbbra is azt mondom, reménykedj nyugodtan, mentegesd magadat, várhatsz rá évekig. Csak aztán ne sírj, hogy kihasználtak.

30-as vagyok.

2022. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
26%
nem a súlyán van a hangsúly hanem azon hogy a megcsalás az megcsalás és te azért vagy ebben partner mert féltékeny vagy arra hogy te kioffoltad a csávót és egyből egy másik csajjal jött össze
2022. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon sok a rosszindulatú válaszoló.. Konkrétan nekiállnak ítélkezni meg veszekedni, ez mire jó? Nem értem miért nem lehet együttérzéssel jóindulatú tanácsokat adni normális stílusban, nem személyeskedve.

Itt az emberek nem fogják fel a dolgokat, csak a megcsalás részét látják ennek és nem látnak a dolgok mögé. Hiába írtak néhányan ésszerű dolgokat, ebbe akkor se gondolnak bele és nem értik meg akárhogy magyarázzuk..

Én azt mondanám neked, hogy fontos lehet tényleg beszélned a sráccal, és ne legyél olyan nyitott felé mint ahogy teszed. Vegye észre magát. Legyen több büszkeséged és ne hagyd hogy egy választási lehetőség legyél, akarjon egyértelműen téged, csak ezt a döntést hagyhatod neki ha veled akar lenni tényleg. Hülyeség ez a válaszút elé állítás, én sosem csinálnám ezt magammal szemben hogy válassz ő vagy én, nekem több lenne az önbecsülésem, vagy egyértelműen engem akar, vagy hagyjuk akkor, nem hagynám hogy felmerüljek választási lehetőségnek. És ne érezze úgy hogy te bármikor elérhető vagy számára. Ne hagyd hogy játszon veled. Egy őszinte mély beszélgetés segítene szerintem, ott minden kiderülne.

Azokat az embereket meg nem értem akik töretlenül azt mondják szereti a barátnőt. Ha valakid van akkor nem is nézel másra észre se veszed nem is érdekel, nemhogy még mással csókolózz meg ilyenek. Vagy ez nem mindenkinek egyértelmű? Hát igen amúgy, sajnos sok kapcsolat már ilyen szinten van, ezen a sztorin kívül is. Tehát nem olyan emberrel van kapcsolatban akit szeret, 100%os a szerelem a bizalom a törődés, úgy látszik nem ér neki sokat egy ilyen lány, ha veled csinál ilyeneket. Miért van vele akkor? Hát biztos nem azért mert szereti különben nem tenne ilyet. Kényelmes biztonságos neki, jól elvan vele, de ennél több nemigen. Hány olyan van hogy kapcsolatban van az illető de nem hagyja ott hiába más felé érdeklődik, mert kényelmesen érzi magát hogy ott van neki ő és addig sincs egyedül ezért nem érzi magát magányosan.

Tehát beszélj vele, ha úgy látod van ennek eredménye és változik a dolog, otthagyja a barátnőjét, akkor vele lehetsz. De addig mostmár ne menj bele ilyenekbe, legyél távolságtartó. Beszélj meg vele mindent logikusan, kérdezd meg mit akar tőled, mit vár ettől az egésztől, mi a célja miért csinálja ezt, miért van most a barátnőjével melyikőtök iránt vannak mélyebb érzelmei, minden ilyet hozz fel neki, már ha meglehet vele beszélni. Hátha ez az egész jól alakul a végén.

2022. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
61%

Van egy mondás: Akit vinni lehet..

De azt is észre kéne venni hogy tényleg nem egy full idegen lányra megy rá, mert tényleg ennek háttértörténete is van szóval a barátnője előtt ismert már téged. Lehet hogy a te számodra vihető így, de alapjáraton meg ő nem ilyen, mert egy idegen lánnyal nincs ilyen helyzetben aki el tudná vinni.

Egy válaszoló asszem írt ilyesmit, ezt én is így gondolom. És ez nem naivság.

2022. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 válaszoló, köszi a tanácsot, végre van, aki jobban a dolgok mélyére néz😊
2022. márc. 16. 10:59
 46/47 anonim ***** válasza:
Végül is a 43-as is azt írta, hogy ne hagyd magad. A lényeg ugyanaz.
2022. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
mi a helyzet azóta?
2022. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!