Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn vagyok itt gyakorin, és nem is történt még velem nagyon ilyen, de most mégis megkérdezem a ti véleményetek.

Szóval. Van egy srác. Egy évfolyamba járunk. Külsőre én helyesnek gondolom, belsőre viszont elég tapló, tudjátok, az a hú, de menő, mármint annak adja ki magát. De ha levenné az álarcát, akkor szerintem belsőre is bejönne. Múlt hét csütörtökön volt egy rövid, ámde velős beszélgetésünk az egyik szünezben egy teremben, amikor én még nem mentem ki, de ő már bejött. Olyasmit mondott, ami alapján meg akarja tudni a nevem (én tudom az övét, ezt ő is tudja, mert megneveztem), de mivel tudjátok, ő az egyik menőgyerek, így erre inkább nem reagáltam. Viszont azóta is eszembe szokott jutni, nem állandóan, de azért néha igen. Főleg a kétnaponta lévő közös délutáni óráinkon, bár akkor olyan, mintha észre sem venne. Kivéve a main, mert mintha ezen néha engem nézett volna, de legalábbis felém, viszont mivel ezt nem tudom pontosan, így gáz lehet az ötletem: tegnapelőtt eszembe jutott egy jó kis visszavágás a múlthét csütörtökre, viszont félő, hogy ő már rég elfeljtette, meg az is, hogy nem lesz rá alkalmam, mert sokat lóg a barátaival, előttük viszont biztos, hogy nem válaszolna normálisan, hanem flegmán, bunkón, megalázóan. Azért is félek attól, hogy netán meg fog tetszeni, mert egy pár hónapja volt valami hasonló, és nem lett túl szép vége. Szóval a véleményeteket szeretném kérni a helyzetről, bármelyik mondatra, bármilyen tanáccsal, csak segítsetek kigabalyodni a fejemben lévő gubancból, mert egyedül nem megy. Köszönöm a normális válaszokat, előre is!

L



2022. márc. 23. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Az nem egy álarc, hanem ő ilyen. Ne szőjj köré meséket, akkor fogadd el hogy egy bunkó paraszt kell és ne sírj, hogy hogyan bánik veled.
2022. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélgetni vele, ismerd meg jobban. Ha kiderül, hogy ez nem csak álarc, akkor hagyd annyiban a dolgot. De ha meg tényleg megtetszik a személyisége is, akkor hajrá:) Mondjuk ez nem hangzik valami jól, hogy csak azért, mert a haverjai ott vannak bunkózna veled...
2022. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első. Biztos, hogy álarc, most nem akarom leírni, miért tudom, de tudom, emiatt nem kell aggódni. Nyilván, ha előttem sem nyílna megy akkor hagyom, nem vagyok belé szerelmes, egyelőre még nem is tetszik, csak érdeklődök iránta. Köszi a táncsot! 🙂

Kettes. Sajnos az én környezetemben szinte mindegyik fiú ilyen: ha nincsenek ott a menő haverok, akkor tök normálisak, de ha ottvannak, akkor tiszta gáz lenne normálisan viselkedni, mert jaaaaj, kiröhögik (amúgy nem, max viccből...). Neked is köszi a választ.

Mások?

2022. márc. 23. 21:28
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyébként kettes, még annyi, hogy ha beszélgetnék is vele (jó, elég béna vagyok, na), nem hiszem, hogy annyira jó vége lenne. Mármint, ha tényleg beszélgetnénk is, ha nem nyílik meg, akkor én vagyok gáz helyzetben, meg ki tudja myennek könyvelne el a haverjaival. Tudom, hogy ezzel sem azt sugallim, hogy milyen jó srác, de ez egy félelmem vele kapcsolatban, mert oké, nyár után már nem látjuk egymást, meg igazából nyáron sem, szóval ha szarul jön ki, az sem akkora szívas, de azért nem akarok beégni. Ezért nem merek felé nyitni. Tudom, rajtam kívül nem egy valaki írt már hasonlót, de azért mondani mégis könnyebb... :/

Erről vélemény? Kicsit sok mindenről kérdezek vélem3nyt..., de mindegy 😅

2022. márc. 23. 21:34
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Tetszik a külseje, ezen kívül meg egy bunkó, ennyi, felesleges többet bele látni.

Azért hiszed azt, hogy álarc, mert azt szeretnéd, hogy az legyen.

Megértem, ha tetszik, de nem kéne csak a külsőre menni.

2022. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De hogyha nem akarsz lépni felé, akkor mi a terved vele? Mert jelenleg ha jól értem nem is jön be neked, és nem is akarsz/félsz beszélni vele. Akkor mi itt a kérdés?
2022. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nincs kérdésem, az úgy is rajtam áll, hogy mit lépek, bár ez így lehet furán hangzik. A véleményekre voltam kíváncsi a helyzet és a fiú kapcsán, és meg is kaptam, azt hiszem.

És pont ez a pár válasz kellett még ahhoz, hogy magamban végleg lezárjam a dolgot, mert egyébként a kettes és az ötös válaszoló között jöttem ráy hogy miért kezdett el érdekelni. Ugyanaz, mint a fentebb említett hibámnál pár hónapja. Szóval nem követem el megint a bakit. Köszönöm a válaszokat, és hogy megerősítettétek azt, ami már bennem volt, noha nem tudtam.

Igazából úgy tűnik, ez ennyi is volt, köszi mindenkinek. Nem számítottam rá, hogy ilyen hamar túlteszem magam a témán.

Köezi!

2022. márc. 23. 22:54
 8/12 A kérdező kommentje:
*s
2022. márc. 23. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Első kérdés, ti hány évesek vagytok?(te és a srác)


második, te komolyan azt hiszed, hogy miattad majd nem lesz bunkó?


harmadik, ha a haverjai társaságában paraszt, nélkülük meg nem, akkor kicsit gyenge személyiségű, vagy csak téged akar befűzni azzal hogy kedvesnek tűnik hmm

2022. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Annyira bírom, hogy mindenki a lényeget kapta el. Tudom, hogy csak segíteni szeretnétek, de ha mindenki azt írja, hogy ha bunkó, akkor bunkó és pnt, akkor is, ez csak az álarca. Előttem egy pár másodpercre felfedte az igazi arcát, noha véletlen volt, és csak a "menő" barátai mellett bunkó, a többiek előtt normális. De nem ez csak a kérdésem tartalma, noha szabadon választható volt, hogy mire válaszoljatok.

De mint írtam, már megvan a megoldás, köszi mindenkinek a választ, az előbb leírtjaim ellenére is azért segítettetek.

2022. márc. 24. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!